To jest przykład Lista zawodników. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Lista zawodników i utworzyć nowy Listy zawodników. Baw się dobrze !

Ranking zawodników

ZawodnikKlub
Vitalii TereschukShachtar Donieck
polŁukasz Kołodziej
polMichał Węgrzyn PK
polSzymon Kaczmarczyk PK
ukrDanylo Denchyk PK
ukrTaras Hirchytsia PK
polDominik Maciejek PK
polKamil Skrzypiec
polMateusz Gruszczyński
polMichał Hamerski
polKonrad Odziemek
polRafał Zatoka PK
polAleksander Rutkowski
polMarcel Kolerski
polKrystian Mondry
polPaweł Zarębski
polSławomir Motyka
polArtur Purzyński
polSzymon Hubicki
polMateusz Rawicki
fraDamien Noury
polBartek Makoś PK
polMateusz Rączka PK
polPiotr Samborski
polRafał Zatoka
polMateusz Żorawik
polPrzemysław Andrejczyk
polKamil Marcinkowski
polHenryk Blondzik
polDawid Knels
ukrDanylo Denchyk
polCyprian Ligorowski
polRobert Buziewicz
polRobert Buziewicz TBS
polKamil Wawrzaszek PK
polSzymon Kaczmarczyk
polDominik Maciejek
polRafał Zatoka
polMateusz Rączka-
polKamil Wawrzaszek
polMariusz Wójcik PK
polKamil Marcinkowski PK
polAdam Kocot PK
uzbTemur Nabijonov PK
ukrLekariev Heorhii
polFilip Kotalczyk
polSebastian Łubianka
polKamil Woźniak
polMaciek Kot PK
polKrzysztof Podgórski
polAdam Zając
polPatryk Poloczek
polRadosław Łabuziński
polMarcin Doliński
polTomasz Mazela
polDominik Mastalerz
polAdrian Pytlik
polAdam Pochopin PK
polAdrian Kaczmarczyk
polKamil Makowski
polRafał Palion
polKrystian Baborowski
polKrzysztof Janik
polPatryk Sikiewicz-
polDaniel Adamczyk
polJan Pająk
polMichał Wower
polKonrad Odziemek PK
polArtur Purzyński PK
polAdam Pochopin
uzbAsad Bek
polWiktoria Wojtasiak
polPatryk Janik
ngaAli Chinonso Valentine
polMateusz Węgrzyn
polSzymon Wojtkowiak
polMaciek Kot
polPiotr Oracz
polBartosz Staniszewski
polJakub Banaś
polMateusz Rawicki PK
polKuba Wiecheć
polMarcin Skoda
polAdam Ucher
polRobert Czechelius
polJakub Hajok
polKamil Rekowski
polKamil Więcek
polPiotr Adamski
polKamil Rekowski PK
polAdam Kocot
polMichał Wydra
polMichał Rembisz
polMirosław Roszer TBS
polPrzemek Lechowicz
polKamil Wołoszyn
polJakub Łubianka
uzbShahzod Ahrorov
polIgor Waćko
polMateusz Szmalec
polOlgierd Opałka
polPaweł Samojluk
polPaweł Brzozowicz
polDawid Poczwardowski
polŁukasz Fojcik TBS
polOlgierd Opałka PK
polSzymon Skubisz PK
polTomasz Wentkowski PK
polMirosław Roszer PK
polJakub Jaworski PK
polKrzysztof Dudek
polKamil Wawrzaszek
polMichał Oskędra
polSzymon Skubisz
perLuis Castillo
polMateusz Malik
polKamil Stawecki
polKamil Czajkowski
polPrzemysław Wandzel
polJakub Trzebuniak
polMateusz Łągiewka
fraLanglois Mathieu
polTomasz Uruski-
polRafał Lupa-
polMaciej Potucha
polJakub Jaworski
ukrOleh Labiak
polMirosław Roszer
polPaweł Iwanczenko
polPaweł Mazurek
polKamil Stolpa
polDawid Lolo
polDawid Kozłowski-
polGrzegorz Hachuła
polRobert Marcinków
polDawid Cisek
polMateusz Malec
polMateusz Pieszczoch
ukrYevhenii Kudas
polSebastian Ślęzak
polAdrian Woźnicki
polŁukasz Polański
polDawid Mirek
polJakub Bryl
uzbBekzod Ruzmetov
polSebastian Normantowicz
polDawid Kubek
polŁukasz Miernik
polMaciej Tomczyński
polDawid Pasierbek
tunAmine Boudguiga
polOlaf Szapke
uzbTemur Nabijonov
polMichał Węgrzyn
ukrNikita Ustimov
polKonrad Łucarz
polMariusz Wójcik
polPatryk Zygoń-
polPatryk Rotuski
polKamil Andrzejewski
polMaciej Marek
polBartek Makoś
polPatryk Wengerek
ukrTaras Hirchytsia
polDaniel Miles
polRobert Gajdzik
polMikołaj Krysiak
polMateusz Kaczmarczyk
polBrajan Jędrzejczak
polRafał Wardziak
polRafał Stolorz
polŁukasz Popenda
polDawid Rasiński
polMiłosz Pilch
polMichał Szafarczyk
polDawid Płaza
polAleksander Harasimowicz
polPaweł Beczała
ukrDmytro Kyrylenko
polMikołaj Pałasz
polSeweryn Pielichowski
fraSylvain Lardiere
tkmArtem Hananov
polAdam Kusiak
polKamil Zatoński
algHichem Assaidi
polKrzysztof Ruszkowski PK
polLeszek Jańczyk
polArtur Sorankowski
ukrOleksandr Golub-
polDamian Barański
polFilip Niejadlik
polMichał Rychły
polMichał Rychły PK
polDamian Barański PK
ukrMykola Kravchuk PK
polLeszek Jańczyk TBS
polMateusz Bugnacki PK
polLeszek Jańczyk PK
polMichał Domogała PK
polOliwer Zalewski PK
ukrAndrii Solianyk PK
ukrOleksandr Golub PK
polSylwester Sobczyk PK
polPiotr Januszek PK
polWojciech Kostorz PK
polJakub Ledwożyw
polMaksymilian Polok
polKamil Gawlik PK
ukrMykola Kravchuk
polKrzysztof Ruszkowski-
polOliwer Zalewski
polTadeusz Gwiazda
pakMo Khan
polPiotr Kowalczyk
polGrzegorz Bardziński
polArkadiusz Chlebowski
ukrAndrii Solianyk
polTomasz Gucik
polMaciej Górka
polPiotr Januszek
polMiłosz Hantkiewicz
polPaweł Basąg
polPiotr Drzyzga
polAndrzej Dors
polDominik Aleksa
polMarcin Soczówka
polArtur Dulok
polMaciej Rywacki
polDominik Aleksa PK
polAndrzej Todorski
polGrzegorz Morawiec
polRafał Hajk
polKrystian Rutkowski
nedRobert Juffer
polKamil Woźny
ukrVladyslav Kovtunenko
polBartłomiej Oskędra
polKasper Kilarski
polKacper Banaś
polPiotr Szalbot
ukrRoman Stefurak
polRafał Kuliński
polDominik Parzoch
polKrystian Kopiec PK
polKamil Woźny PK
polRafał Kuliński PK
polRafał Hajk PK
ukrSergii Buksyr PK
polGrzegorz Nguyen Khac PK
polKacper Banaś PK
polKamil Lewandowski PK
polTomasz Jężak
polMaciej Dzik
polPaweł Palion
polMarek Radecki
ksaAbdulelah Murshid
polMarcin Francka
polPiotr Sokołowski
polWojciech Bednarski
polGrzegorz Aleksiejew
polvieGrzegorz Nguyen Khac
polŁukasz Chrzanowski
polJakub Syga
polKamil Lewandowski
polKrystian Kopiec
polRobert Mistarz
polSebastian Sobczyk
ukrSergii Buksyr
ukrYevhen Verhun-
polPiotr Kowal
polEmil Batorski
polJakub Chwist
polJakub Grund
polKarol Socha
polMateusz Wróbel
polMichał Rychły
polKrzysztof Tomiczny
polMateusz Barnaś
polJędrzej Bakalarz PK
polKrzysztof Tomiczny PK
polMarcin Rożek
polvieTruong Giang Can
polBartosz Zając
marIssam Ben Ayad
polMateusz Kłos
polTomasz Smolak
polŁukasz Kubara
polMichał Ciszczoń PK
ukrPetro Ushakov
polBartosz Wierzba
polArkadiusz Żmurko
polMarcin Czepiel
polBartek Rutkowski
polOliwier Stawicki
polSebastian Pałasz
polMateusz Różański
polTomasz Grabalski
polKamil Zatoński PK
polRadosław Łabuziński PK
polKarol Kurzyński
polBartosz Kościuk
ngaVictor Godson
polMikołaj Góra
polEmanuel Stompor
polMichał Ciszczoń
polKrzysztof Januszek
ukrRuslan Lazarovuch
ecuDiego Fernando Largo Vega
ukrVolodymyr Okrushko
uzbAbdulaziz Jurakulov
polKamil Zatoński TBS
polPiotr Rzepka
polTomasz Banaszak
polAdam Śmiłowski
polJakub Rzepa
polPaweł Musiał
ecuDiego Largo TBS
polKrzysztof Podgórski TBS
polKrzysztof Tomiczny TBS
polJędrzej Bakalarz
polDawid Bursztynowicz
polDamian Beczek
polJakub Mieszczok
polMateusz Szpaczyński
polDamian Strójwąs PK
ukrPavlo Derkach PK
polTomasz Łabuś PK
polTomasz Golasowki PK
polMateusz Rurański PK
polSebastian Pałasz PK
polMarcin Upława
polArkadiusz Pytel
polWitold Kraszyna
polKamil Dziuba PK
polWojciech Kostorz
polMateusz Bugnacki
polTytus Szczepaniak
polJakub Czarnuch
polMichał Domogała
polTomasz Galuba
polRafał Gniot
polTomasz Jaworski
polDaniel Gąkiewicz
polPrzemysław Choroś PK
polGabriel Nowak PK
polGrzegorz Gołucki
ukrBogdan Chyhriy
polArtur Dubrawski
polMateusz Rurański
polTomasz Łapko
polDawid Jegla
polTomasz Łabuś-
polŁukasz Krężel
polKamil Dziuba
polDamian Strójwąs
polTomasz Golasowki
uzbShamsiddin Otabaev
polŁukasz Krężel PK
polCyprian Heising
polGrzegorz Nieć
polPrzemysław Choroś
polKacper Ogaza
polRafał Ledwodorski
polTomasz Balcarek-
colJorge Trout
ukrPavlo Derkach-
polKamil Dziuba
polDariusz Szczepanowski
sweMohammed Talal
polAbdulelah Murshid PK
polMarcin Mandera
polMichał Duda
polPaweł Grzywa
polKarol Jasiulek
polDawid Górski
marAyoub Chardal
polPaweł Martyna
polCyprian Krzyszkowski
polJakub Kozłowski
polWojciech Hajdul
polTomasz Szkudło
polWiktor Siekierka
polMateusz Rudziński
polKonrad Stępień
polTomasz Suchocki
polDominik Białdyga
polŁukasz Krakowski
ukrOleksandr Holubenko
polKamil Litwiński
polMichał Mazurek
polKrzysztof Żagański
polKonrad Kołodziej
polWojciech Pilch
polDominik Styczeń
polDamian Klimczak
polArkadiusz Taraszkiewicz
polJakub Rumas
polKrzysztof Krężel
polDamian Walasek
polTomasz Wieczorkowski-
ukrIllia Kolinko
braFabio Trevisan
polJarosław Siejak
polRobert Watkowski
polŁukasz Biegiesz
polSebastian Bartosz
polKarol Motyka
polMichał Pędzik
polKrzysztof Gaweł
ngaPhilip Victor
polPatryk Skotnicki
polPatryk Jas
polRadosław Kwaśny
uzbSherzod Kenjaboyev
polMateusz Lubina
polMichał Szczecina
polWojciech Herman
polDawid Jendyczek
polTymoteusz Dziwosz
polRobert Szajbel
ukrValentyn Shulepa
polDariusz Pińczak
polMateusz Kuchler
polDenis Rybka
polPaweł Bończyk
polOliwer Sitko
polPaweł Pluszke
polTomasz Bekus
lbyMohannad Ejweli
polŁukasz Putek
itaWilliam Giovanni Jemmett
polPiotr Kania
polJakub Magiera
polBartłomiej Piętka
polAdrian Dudek
polKarol Szymik
polŁukasz Podgórski
polMarcin Bzowski
polWojciech Pilch PK
polŁukasz Biegiesz PK
marAyoub Chardal PK
polPaweł Grzywa PK
polDominik Białdyga PK
polŁukasz Krakowski PK
polDenis Chojnacki PK
polJakub Kozłowski PK
polDawid Górski PK
polMichał Szczecina PK
polDominik Owczarczyk
ukrIgor Volodin
polMateusz Mazur
polMateusz Lelonek
polSławomir Hyży
polMariusz Chyb
polOktawian Wolny
polSebastian Raszyk
polMateusz Filipowski
polPaweł Pestka
polMarcin Konieczny
polSebastian Stawiarz
polŁukasz Kucharski
polŁukasz Zagdanski
polRafał Ściążko-
polŁukasz Pieszko
polBartosz Jasiulek
polAdam Laga
polŁukasz Kobyliński
polPaweł Mrukwa
polKamil Pasternak
polŁukasz Walawender
polKonrad Żemlok
polAdam Postawka
ukrVadym Moroz
polSzymon Lampa
polDamian Kurtok
polArtur Bielanik
ukrRoman Bolotin
polBartłomiej Bednarek
polMateusz Kordaczka
polGrzegorz Chrzanowski
polMateusz Barański
ukrMaksym Rachkovskyi
polMichał Lis
polDaniel Czapla
espRuben Sanchez Diaz
polKarol Stryczek
polKamil Jasica
polDawid Motyka-
polPaweł Jędyk
polArtur Szolc
polIgor Grzybek
polJakub Kobiela
polBartłomiej Plichta
polMarcin Przewdziecki
ukrDmytro Babiak
polMateusz Górka
tunAnis Hermassi
polDariusz Reder
polWojciech Kopeć
polDaniel Sypień
fraThomas Lorente
polSzymon Oburka
polPiotr Rossa
polAdam Borowski
polKordian Podstawa
polKarol Kowalczyk
perDiego Cotrina
polTomasz Kubista
ukrVadym Moroz PK
polPaweł Mrukwa PK
polMateusz Muller PK
polDaniel Szocik Junior PK
polBartosz Jasiulek PK
polAdam Laga PK
polTomasz Peteja PK
polDaniel Sławiec PK
ukrRoman Bolotin PK
polMarcin Musioł PK
polJakub Opawski PK
polMichał Orzeszyna PK
polMateusz Grysak PK
polPiotr Górski PK
polTomasz Wdzięczny
polMarcin Kremer
polMarcin Rygol
polTomasz Kołek
polMarcin Maszka
polPaweł Świętek
polKamil Jasica PK
polKarol Kowalczyk PK
polMateusz Grysak
polMateusz Błaut
polJakub Opawski
polDaniel Szocik (Junior)
polPaweł Dzięcioł
polKrystian Kubat
polSzymon Wolwiak
polMarcin Krysa
polBartosz Molenda
polKamil Ochojski
polWojciech Kula
polPiotr Neumann TBS
polBartosz Kałahurski PK
polMateusz Urbańczyk
polŁukasz Szymski
polWojciech Kula
polBartłomiej Borówka
polNicolas Sprus PK
polBartłomiej Borówka PK
tunAnis Hermassi PK
polMateusz Górka PK
polMateusz Barański PK
polMikołaj Polok
polMateusz Kaszek
polJakub Głatki
polKrzysztof Wandzioch PK
polPrzemysław Masiewicz
ukrOleh Shulha
polRafał Sosnowski
polDaniel Langner PK
polRadosław Kempa PK
polWojciech Biskup PK
polAriel Kowalski PK
polPiotr Kostowski PK
polDamian Sarkowicz PK
espJaime Gonzalez
plMateusz Zawolik PK
ukrVladyslav Miliaev PK
polGrzegorz Gawlik PK
polPaweł Szklarecki PK
polPrzemysław Masiewicz PK
polMateusz Chlebek PK
polMateusz Słociński PK
ukrOleh Shulha PK
polŁukasz Adamczyk PK
ukrYevhen Kolomiiets
ukrAndrii Dzoba
polŁukasz Todorski
polAriel Kowalski
polKamil Drąg
polMarek Mol
polŁukasz Adamczyk
polKrzysztof Wandzioch
ukrArtur Laguta
polDamian Sarkowicz
polMateusz Zawolik
polAdrian Piernikarczyk
polPatryk Prusko
polMateusz Jeszonek TBS
uzbBaxrom Sayfiddinov
ukrYehor Romantsov
polJakub Wojciechowski
polDaniel Langner
polDawid Bończyk
ukrVladyslav Miliaev
polDamian Szklany
polAndrzej Maciejowski
espJaime Gonzalez TBS
polMateusz Oleksy
polMateusz Tomczyk
ukrVadym Soliar
polKarol Pitlok PK
uzbJamshid Yuldashev
ukrSviatoslav Kantytskyi
polSebastian Żak
polSzymon Krawczyk PK
polŁukasz Popadeńczuk PK
polAdam Kuchta PK
polMarek Harazim PK
polGrzegorz Olędzki PK
polŁukasz Todorski PK
polAdrian Palmer
polŁukasz Fojcik
polKamil Zielosko
polMikołaj Wróblewski
polRafał Sypytkowski
polDawid Kaplik
polFilip Musioł
polKamil Zimoląg
polRobert Filipiak
polMateusz Semik
polJakub Gruszkowski
polAdam Kuchta
polPiotr Pańczyk
polKamil Bartoszek
polGrzegorz Olędzki
polAdam Wolski
polJan Dziewior
polKonrad Gołuszka
polMichał Łukasik
polBartosz Przybyło
polKamil Dominiczak
polMaciej Twaróg
polKrzysztof Jałocha
algAmir Bellil
polMarek Harazim
polKamil Moczyński
polAdam Szolc
polJarosław Kula
yemSafwan Saeed
polKrzysztof Bloch
polŁukasz Popadeńczuk
polŁukasz Stramek
polAdrian Wąchalski-
polTomasz Nabiałkowski
polWojciech Biskup
polSebastian Klaus
polSzymon Chromny
polKewin Szołtysek
uzbDoniyor Sirojov
polSzymon Słodczyk
polDorian Cebulski
polRoman Marcisz
polBartłomiej Fic
polKarol Dudzik
polTymoteusz Dziwosz TBS
polSebastian Surma
polSebastian Orlik
polDawid Szwej
polBenedykt Janikowski TBS
polTomasz Nolewajka PK
polWojciech Baranowski PK
polKewin Szołtysek PK
polSebastian Orlik PK
polDorian Cebulski PK
polJakub Stefaniak PK
polBenedykt Janikowski PK
polJacek Sobczak PK
polArkadiusz Samluk
polIgor Matuszewski
polFabian Wlaź PK