Sponsor

Max Elektro

Max Elektro - sklep internetowy. Max Elektro to firma z branży AGD/RTV/Multimedia, działająca jako grupa zakupowa, zrzeszająca sklepy na terenie całej Polski. Będąc klientem firmy możesz liczyć na fachowe doradztwo, które pozwoli Ci dokonać optymalnych wyborów - zawsze na miarę Twoich potrzeb i zasobności portfela. Max Elektro oferuje również usługi dodatkowe, takie jak transport, profesjonalny montaż, czy odbiór zużytego sprzętu.
Max Elektro zapewnia :
- Nagrody dla zawodnika miesiąca
- Nagrody dla najlepszych zawodników turnieju oraz dla Golden Fame
- Nagłośnienie podczas kolejek, turniejów organizowanych przez KFSA
- Wsparcie finansowe na rozwój rozgrywek Katowickiej Ligi Szóstek

Partnerzy

ZINA

ZINA - Katowice ul. Warszawska 61 - polski producent odzieży i sprzętu sportowego.
To marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce. Jest najaktywniejszą marką występującą na boiskach Ekstraklasy oraz I i II ligi.
Zina Katowice zapewnia :
- Drużyny grające w KLS : -40% zniżki na stroje sportowe oraz -40% na sprzęt sportowy dla zespołu
- Każdy zawodnik KLS : -35% zniżki na sprzęt sportowy w Zina Katowice
- Nagrody w konkursach oraz turniejach organizowanych przez KFSA. http://sukabura.pl https://www.facebook.com/sukaburapl https://www.instagram.com/sukaburapl https://www.youtube.com/channel/UCTinTdYoOhqmwzLHzfvcZCQ

Sukabura

SUKABURA - TO STYL ŻYCIA PRZEŁOŻONY NA STREETWEAR
SUKABURA CUSTOM to autorska odzież projektowana ekstra dla klubów motocyklowych i zespołów muzycznych. PONADTO można się spotkać tutaj z DYSTRYBUCJĄ MUZYCZNĄ sygnowaną mianem: SUKABURA PROMO , gdyż z przyjemnością pomagamy młodym kapelom udostępniając im swój landing page.
O mnie:- Jestem właścicielem, pomysłodawcą i głównym projektantem marki odzieżowej Sukabura. Stosuję nietuzinkowe rozwiązania stylizacyjne. Tkaniny, dzianiny, dodatki zakupuję u polskich producentów, a półprodukty w polskiej hurtowni. Doskonała większość asortymentu jest od A do Z opracowywana, stopniowana i szyta w niewielkim zakładzie krawieckim przez polskie dłonie. Gadżety dostępne w asortymencie są wypadkową wieloletniej współpracy z polskimi kontrahentami. Sama również projektuję wzory i wykroje, opracowania graficzne, które jeden po drugim nanoszę na handmade'owy produkt w swojej pracowni i poddaję procesowi pod różne technologie druku. Jako grafik kreatywny jestem autorką wielu pomysłów, które można zobaczyć przy realizacjach. Wdrażam nowe pomysły i poddaję testom produkty przed wprowadzeniem do asortymentu. Stosując nowe technologie w zderzeniu z użytkownikiem zauważam, że spotykają się z coraz szerszą aprobatą. Chętnie nawiązuję kontakty z influencerami, youtuberami oraz blogerami chcącymi testować prototypy produktów na swoich profilach dzieląc się uwagami. Daje mi to motywację do dalszego działania przy modyfikacjach i tworzeniu produktów, które niejednokrotnie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
http://sukabura.pl
https://www.facebook.com/sukaburapl
https://www.instagram.com/sukaburapl https://www.youtube.com/channel/UCTinTdYoOhqmwzLHzfvcZCQ

Argument

ARGUMENT PROJEKT I DRUK - Katowice ul. Zadole 3
Co załatwisz w Argumencie? Specjalizujemy się między innymi w opracowaniach graficznych do postów reklamowych w mediach społecznościowych, również tych ruchomych. Dla naszych klientów tworzymy logotypy od podstaw, przekazując kompletne opracowanie w wielu formatach. Opracowujemy grafiki reklamowe pod plakaty, banery, szyldy, tekstylia. Zajmujemy się również brandowaniem odzieży oraz gadżetów firmowych. Stawiamy na budowanie długoterminowych relacji. Szanujemy czas zdecydowanych klientów, dlatego działamy szybko i sprawnie oferując przy tym zawsze produkt najwyższej jakości. Z kim współpracujemy najczęściej? Z firmami z sektora hotelarskiego, kosmetycznego, gastronomiczno-spożywczego oraz branży samochodowej.Z naszych usług chętnie korzystają również kancelarie adwokackie, oddziały placówek bankowych czy instytucje publiczne.
O nas: Właścicielem firmy jest Joanna Skowron - plastyk, snycerz, grafik kreatywny, która od wielu lat związana jest ze sztuką, projektowaniem oraz muzyką. Argument wspierany jest przez zespół doświadczonych osób, działających w sektorach graficznym, handlowo - sprzedażowym, public relations, management i IT. Cały zespół jest mocno zaangażowany w rozwój i funkcjonowanie firmy. Siedziba firmy mieści się w Katowicach przy ul. Zadole 3, jednak naszym działaniem obejmujemy cały kraj i nie tylko!
https://www.argument.com.pl/
https://www.facebook.com/argumentreklama
https://www.instagram.com/argumentreklama/

Recover - Centrum Odnowy Biologicznej

Recover - Katowice ul. Misjonarzy Oblatów 27 40-129
To centrum odnowy biologicznej, które powstało z myślą o sportowcach przygotowujących się do zawodów i treningów, potrzebujących regeneracji potreningowej i nastawionych na zwiększanie możliwości treningowych. Oprócz zastosowań w sporcie, oferowane w Recover usługi, pomagają zadbać o zdrowy wygląd skóry, wspomagają walkę z cellulitem, cukrzycą i wiele innych. Przyjdź i sprawdź, co jeszcze możemy zaoferować!
Do dyspozycji klientów jest komora hiperbaryczna, aparaty do drenażu limfatycznego oraz elektrostymulator.
Zabieg tlenoterapii hiperbarycznej polega na tym, że kładziemy się w komorze, do której doprowadzany jest tlen pod zwiększonym ciśnieniem. To właśnie dzięki zwiększonemu ciśnieniu tlen rozpuszcza się we krwi i jest transportowany do wszystkich komórek w naszym ciele.
Zalety tlenoterapii to m.in.
- zwiększanie wydolności,
- zmniejszenia "zakwaszenia" mięśni
- skrócenie czasu regeneracji
- polepszenie pracy układu immunologicznego
- przyspieszenie rekonwalescencji
- wzmocnienie metabolizmu
- poprawa wyglądu skór

Drenaż limfatyczny jest odmianą masażu, która wspomaga przepływ krwi i limfy, dzięki czemu znacznie poprawia mikrokrążenie i przyspiesza regenerację. Stanowi nieodzowny element regeneracji dla każdego zawodnika, ale również wspomaga walkę z cellulitem i poprawia jędrność skóry. Zabiegi wykonywane są przy użyciu specjalnych aparatów.
Wskazania do drenażu limfatycznego to m.in.:
- regeneracja przed- i potreningowa
- cellulit
- profilaktyka niewydolności układu krążenia oraz układu limfatycznego
- uczucie “ciężkich nóg”,
- zapobieganie i profilaktyka w leczeniu otyłości i nadwagi
- schorzenia powodujące obrzęki

Elektrostymulator to wielozadaniowe urządzenie, posiadające 40 różnych programów (trening, łagodzenie bólu, fitness, regeneracja/masaż, rehabilitacja) dzięki którym możemy wspomagać treningi, poprawiać siłę, zwiększać objętość mięśni, kapilaryzację, kształtować sylwetkę, a także działać przeciwbólowo i wspomagająco w rehabilitacji.
Cennik
Godzinny seans w komorze hiperbarycznej - 150 zł
Karnet 5 zabiegów - 650 zł
Karnet 10 zabiegów - 1200 zł
Karnet 20 zabiegów - 2000 zł
Półgodzinny zabieg - drenażu limfatycznego - 50 zł

Pizzeria Biesiadowo

Pizzeria Biesiadowo - Katowice ul. Kotlarza 8 - lokal gastronomiczny, specjalizujący się w przyrządzaniu i serwowaniu przede wszystkim pizzy. Ciekawy, charakterystyczny staropolski wystrój i przede wszystkim wspaniała pizza zaspakajająca gusta i apetyty klientów. Biesiadowo nie jest tylko marką sieci pizzerii oferującą niezwykle smaczne pizze, ale także partnerem oferującym duże możliwości rozwoju swoim franczyzobiorcom.
Pizzeria Biesiadowo zapewnia :
- Zawodnik 6-tki kolejki : -40% w Biesiadowo Katowice
- Każdy zawodnik KLS : -15% na hasło "BiesiadowoZkls" w Biesiadowo Katowice
- Vouchery na paintball.

Studio Fryzjerskie "Maria" Stylizacja Paznokci

Maria Studio Fryzjerskie - Studio fryzjerskie w Katowicach zaprasza! Od samego początku naszej działalności staramy się, aby zakład fryzjerski Maria był dla Państwa miejscem odpoczynku i wytchnienia, gdzie doświadczony fryzjer i stylista odkrywa Wasze piękno oraz elegancję. Proponowane usługi fryzjerskie odznaczają się najwyższą jakością. Oferujemy stylizacje dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.
Zawodnicy KLS Mogą liczyć :
- Zawodnik miesiąca : Voucher na darmowe męskie strzyżenie
- Zawodnik 6-tki kolejki : -30% na męskie strzyżenie
- Każdy zawodnik KLS : -15% zniżki na męskie strzyżenie
Serdecznie zapraszamy do salonu!

MOSiR

Podmiot zarządzający obiektami sportowymi w mieście Katowice.

Organizatorzy

Katowicka Federacja Sportów Amatorskich

Stowarzyszenie powołane w celu organizacji Katowickiej Ligi Szóstek w Katowicach, funkcjonujące od 2018 roku.

Miasto Katowice

Współorganizatorem rozgrywek jest wydział edukacji i sportu Katowickiego Urzędu miejskiego.

Last modified: 2 czerwca 2021

Comments are closed.