Grupa A

Halowy Turniej KLS – Grupa A

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-PKTSeria
143101641210
W W R W
2412168-25
W P R R
34121711-45
R P W R
4403145-13
R P R R
54103611-53
P W P P

Grupa B

Halowy Turniej KLS – Grupa B

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-PKTSeria
1430112489
W W P W
242206338
R R W W
3421111657
W R W P
44112610-44
R P P W
54004416-120
P P P P

Grupa C

Halowy Turniej KLS – Grupa C

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-PKTSeria
14310104610
W W W R
243017439
W P W W
342117437
W P W R
4410369-33
P W P P
54004110-90
P P P P

Grupa D

Halowy Turniej KLS – Grupa D

PozycjaKlubMZRPBZBS+/-PKTSeria
142207528
R W W R
2421111657
W P W R
34211131127
R P W W
432018536
W W P
54004719-120
P P P P
 

Awans do 1/4 finału

RangaZawodnikKlubPozycjaBramki
1polPaweł KulczykZawodnik z pola15
2polMichał WilkZawodnik z pola10
3polPatryk WojdaPomocnik8
4polPiotr NowakowskiZawodnik z pola7
5polKarol MierzwaNapastnik6
6polMateusz MaziarzZawodnik z pola4
7polMarcin JanikZawodnik z pola4
8polPatryk StefaniakPomocnik4
9polBartosz MarędowskiPomocnik4
10polGrzegorz MigdałZawodnik z pola4

RangaZawodnikKlubPozycjaAsysty
1polPiotr NowakowskiZawodnik z pola6
2polKarol SzypułaZawodnik z pola6
3polWiktor NogackiZawodnik z pola5
4polPaweł BejmZawodnik z pola4
5polDaniel CichyZawodnik z pola4
6polAdam UcherZawodnik z pola4
7polPiotr MajerskiObrońca4
8polMateusz MaziarzZawodnik z pola3
9polBartosz MarędowskiPomocnik3
10polPaweł KulczykZawodnik z pola3

RangaZawodnikKlubPozycjaŻ.K.
1ukrChingiz VelievNapastnik2
2polDominik WawrzynZawodnik z pola1
3polPatryk PaszekZawodnik z pola1
4polAriel BugajskiZawodnik z pola1
5polMichał WilkZawodnik z pola1
6polPaweł BejmZawodnik z pola1
7polMateusz CzarnotaPomocnik1
8ukrVadym MorozNapastnik1
9polSebastian ŻakZawodnik z pola1
10polMarek TodorskiNapastnik1

RangaZawodnikKlubPozycjaCZ.K.
1polPatryk StefaniakPomocnik0
2polDominik MicorZawodnik z pola0
3polMateusz MandryszZawodnik z pola0
4polDiego MichalikZawodnik z pola0
5polArkadiusz SznapkaZawodnik z pola0
6polAleksander ZakarczemnyZawodnik z pola0
7polOskar BanasiakZawodnik z pola0
8polMichał KrajewskiZawodnik z pola0
9polKrzysztof KrzywońZawodnik z pola0
10polArkadiusz MatuszczykZawodnik z pola0

RangaZawodnikKlubPozycjaB.Sam.
1polTomasz RaszkaZawodnik z pola1
2polPatryk LemińskiZawodnik z pola1
3polPaweł KrotkiewskiNapastnik1
4polMarcin SoczówkaObrońca1
5ukrOleksandr ShapranBramkarz1
6polDominik MicorZawodnik z pola0
7polArkadiusz SznapkaZawodnik z pola0
8polAleksander ZakarczemnyZawodnik z pola0
9polOskar BanasiakZawodnik z pola0
10polMichał KrajewskiZawodnik z pola0

Last modified: 14 stycznia 2022

Comments are closed.