2 LIGA

17:00, Boisko C:  Les BG vs Śląskie Laboratoria Analityczne

Les BG po ciężkim boju z Under Forest ma przed sobą kolejnego wymagającego przeciwnika. Po krótce mówiąc: Śląskie Laboratoria Analityczne nie powinny mieć zbyt dużych problemów ze strzelaniem bramek.

18:00, Boisko C:  FC Załęże vs Scousers

Scousers ma już za sobą 4 porażki z rzędu, a terminarz nadal nie rozpieszcza. W tym meczu zdecydowanym faworytem będzie FC Załęże. 

18:00, Klatka:  MAX Elektro Team vs KS Silesia B

Po ostatnim 0:0 MAX Elektro może się szykować na zupełnie inni pojedynek. Drużyna Silesii bardzo lubi oglądać wysokie wyniki. Co więcej, wszystko im jedno, kto ten wysoki wynik zdobywa. 

19:00, Boisko A: 1FC Katowice vs WKS

Drugoligowy hit tej kolejki, podczas gdy wszyscy z czołówki zagrają dzisiaj ze słabszymi rywalami to 1FC ma wśród nich najwyżej notowanych przeciwników. Pojedynek 3 miejsca z 5 powinien dostarczyć nam wielu emocji, tym bardziej że ich mecz w zeszłym sezonie nie wyłonił zwycięzcy i zakończył się remisem 4:4.

19:00, Boisko B:  KM Katowice vs Veni Vidi Vici

VVV przegrało swoje ostatnie 2 spotkania, a KM to jeden z najbardziej wymagających przeciwników w drugiej lidze. W tę niedzielę obrona VVV na pewno nie będzie się nudzić. 

19:00, Klatka:  Crazy Boys 24 vs Pro Amators

W zeszłym sezonie taki pojedynek określany był mianem El Clasico drugiej połowy drugiej ligi. Dwa zespoły, które poważnie uciekły wtedy swoim bezpośrednim rywalom i właściwie były dla siebie jedynym zagrożeniem zmierzą się już dziś w nieco innych ligowych warunkach.

21:00 Boisko B:  Finimondo vs FC Under Forest

FC Under Forest kontynuuje swoją grę o rekord. Po Les BG przyszedł czas na jedyny zespół, który jest co prawda niżej notowany niż Francuzi, jednak traci też o połowę mniej bramek. 

21:00, Klatka:  Bemko Katowice vs Golden Lions

Bemko mknie jak burza i szansę Goldenów na zatrzymanie tej siły są niestety dosyć nikłe. Liczymy, że Lwy wykażą się wolą walki i przeciwstawia się zespołowi rywali, jednak ciężko będzie im powalczyć o zwycięstwo.

3 LIGA

17:00, Boisko B:  Jadymy Chopcy vs V.I.P. Team Katowice

Obecnie Chopcy mają trochę lepszą sytuację ligową i na pewno chętnie wezmą rywali na małą przejażdżkę w ich pole karne. Vipowie bez wątpienia  również planują wycieczkę, lecz w przeciwną stronę boiska. 

17:00, Klatka:  FC Kopacze vs LGT Family

LGT ma co świętować, pierwsze ligowe punkty na pewno dodały im otuchy i ogrzały serca niczym kebsik z ostrym sosem, jednak czy to wystarczy by pokonać Kopaczy?

19:00, Boisko C:  Dziki Ligota vs E.T.B. Dobre Chłopaki

Chłopaki mogą pochwalić się wysoką pozycja w lidze oraz seria 4 meczy wygranych pod rząd. Dziki niestety nie doświadczyły jeszcze takiej serii i w całym sezonie zgarnęły dopiero dwa zwycięstwa. Faworyt może być tylko jeden. 

20:00, Klatka:  Chelsea Kenzo vs AKS Górnik Wesoła

Przed nami prawdziwe spotkanie na szczycie. Lider zmierzy się z trzecim miejscem, a należy mieć na uwadze, że dzielą ich zaledwie 3 punkty. Tutaj gra o zwycięstwo powinna toczyć się do ostatnich minut.