2 liga

Golden Lions 17:00 Crazy Boys 24   (Rapid Klatka)

Oba zespoły mają teraz szansę zakończyć swoje serie porażek. Golden Lions są o jedno miejsce wyżej w tabeli, a CB mają zdecydowanie lepszy bilans bramek. Faworytami są Crazy Boys, jednak Goldeni w zeszłym sezonie pokazali swoim rywalom, że potrafią wygrywać takie mecze. 

Les BG 17:00 Finimondo (Rapid A)

Spotkanie, na które wszyscy czekali już od dawna. Niekwestionowany hit tej kolejki. Dwie drużyny piłkarskich gigantów zmierzą się w walce o przedostatnie miejsce w drugiej lidze. Takiego meczu po prostu nie można przegapić.

Veni Vidi Vici 18:00 FC Załęże (Rapid B)

Patrząc po dotychczasowych wynikach widzimy FC Załęże w roli zdecydowanego faworyta, mimo przychylnych statystyk będą się oni musieli jednak pilnować, bo VVV potrafią zaskoczyć. 

FC Under Forest 18:00 MAX Elektro Team (Rapid Klatka)

MAX Elektro może zacząć się obawiać o utrzymanie tak wysokiego miejsca w tabeli, ponieważ przed nimi pojedynek z bardzo wymagającym zespołem Under Forest. Faworyt jest tylko jeden, jednak naszym zdaniem ciężko jest oszacować jaki będzie dokładny wynik w tym spotkaniu.

KS Silesia II Katowice 19:00 1FC Katowice (Rapid A)

O ile Silesia nas nie zaskoczy i podobnie jak w meczu na ŚLA niespodziewanie ogra lepiej notowanego rywala to 1FC raczej bez problemu będzie kontrolować zarówno sytuację na boisku  jak i wynik spotkania. 

Pro Amators 21:00 Śląskie Laboratoria Analityczne (Rapid C)

Pro Amators po dwóch bardzo wyrównanych meczach muszą się przygotować na kolejne wymagające spotkanie. ŚLA wraca do formy z początku sezonu i planuje wywalczyć sobie miejsce w ligowej czołówce.

Scousers 21:00 Bemko Katowice (Rapid Klatka)

Scousers walczący, by wydostać się ze strefy spadkowej spotkają na swojej drodze Bemko, które znajduje się po wprost przeciwnej stronie tabeli. Co tu dużo mówić, w tym meczu może paść wiele bramek. 

Wybrzeże Klatki Schodowej 21:00 KM Katowice  (Rapid A)

WKS po małej rozgrzewce, którą była ostatnia przegrana z drużyną 1FC Katowice ma przed sobą danie główne. KM jako jedna z dwóch drugoligowych drużyn bez porażki na pewno zamierza dać się we znaki reprezentacji Wybrzeża.

3 liga

AKS Górnik Wesoła 17:00 Dziki Ligota  (Rapid C)

W tym meczu zobaczymy starcie piłkarskiej wytrwałości Dzików, którzy od samego początku ligi sprawnie utrzymują się na swoim miejscu w tabeli z różnorodnym stylem gry AKSu, który lubi namieszać i dosyć często zmienia swoją ligową pozycję. Ostatni mecz zakończył się sporą przewagą AKSu i wiele wskazuje na to, że i to spotkanie zakończy się w podobnym stylu.

Jadymy Chopcy 19:00 Chelsea Kenzo ( Rapid Klatka)

Chopcy po niesamowitej wycieczce dwa tygodnie temu widzą na horyzoncie kolejnego rywala. Będzie to na pewno interesujące spotkanie, ponieważ oba zespoły podążają za zasadą “all or nothing” nie akceptując czegoś takiego jak remis. 

E.T.B. Dobre Chłopaki 20:00 FC Kopacze ( Rapid B)

Kopacze, którzy powolutku poprawiają już swoją sytuację ligową mają przed sobą niemałe kłopoty. Dobre Chłopaki są w trakcie niemałej serii zwycięstw i ciężko będzie ich zatrzymać. 

LGT Family 20:00 V.I.P. Team Katowice (Rapid Klatka)

Vipowie mają obecnie spore problemy z punktowaniem i znaleźli się niebezpiecznie blisko dna tabeli, gdzie niczym rekin głębinowy czeka na nich zespół LGT Family.
P