1 Liga

Pierwszy dzień marca szykuje dla nas ciekawe zestawienia. W najwyższej klasie rozgrywkowej KLS hitem kolejki niewątpliwie będzie mecz pomiędzy FC WTS, a Golden Team’em. Obie ekipy stać na zwycięstwo, jednak zważywszy na układ w tabeli, faworytem może być zespół młodych chłopaków z Witosa. Dwie godziny później o punkty będzie walczyć również starszyzna z Witosa, która stoczy bój z KKS Rawą Katowice. „Rawianie” w dobrym stylu rozpoczęli rundę wiosenną, więc walka z pewnością będzie wyrównana. Zainteresowanie może wzbudzić także spotkanie Old Stars’ów z Nankatsu. Goście ostatnio grają nierówno, a „Stare Gwiazdy” dawno nie zasmakowały zwycięstwa. Czy teraz nastąpi przełamanie? Zarówno tego, jak i o wynikach pozostałych meczów dowiemy się przy nadchodzącej niedzieli.

Niedziela, 1 marca 2020

Godz. 17:00, Boisko A: FC Gwiazda Borki – Kreple Ochojec
Godz. 18:00, Boisko A: Silesia United – Studencka Moc
Godz. 18:00, Boisko B: FC WTS – Golden Team
Godz. 19:00, Boisko C: Uwolnić Barabasza – MKS Balkony
Godz. 19:00, Boisko B: KS Silesia Katowice – AC Bogucice
Godz. 20:00, Boisko A: Old Boys Witosa – KKS Rawa Katowice
Godz. 20:00, Boisko B: Old Stars Team II – Nankatsu
Godz. 21:00, Boisko C: Internationals K-ce & Club Ju – TS RLŚG Katowice

2 Liga

O ile w pierwszej lidze terminarz ułożył się w taki sposób, że faworytów teoretycznie można łatwo wyłonić, to na zapleczu zapowiada nam się wybuchowa mieszanka hitów. Pierwszym z nich będzie starcie Max Elektro Team z Luxmeną Katowice C.F. Biorąc pod uwagę nieobliczalność gospodarzy oraz wpadkę Luxmeny w zeszłym tygodniu, w tym meczu z pewnością nie zabraknie emocji. Na kolejny plan wysuwa się bitwa pomiędzy, idącymi niczym burza, Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi, a liderem – KM Katowice. Świetne widowisko gwarantowane. Jeżeli mówimy o czołówce, to 1FC Katowice podejmie FC Załęże. Ten, który wygra to spotkanie wygra również walkę o miejsce w tabeli. Innymi zapowiadającymi się ciekawie meczami będzie potyczka Wybrzeża Klatki Schodowej z Veni Vidi Vici oraz Finimondo z Crazy Boys 24. Ci ostatni rozegrają mały hit kolejki, bowiem Finimondo będzie chciało powtórzyć wyczyn z minionego weekendu. Natomiast bez problemu w tej kolejce powinni sobie poradzić piłkarze FC Under Forest i Pro Amators.

Niedziela, 1 marca 2020

Godz. 17:00, Klatka: Max Elektro Team – Luxmena Katowice C.F.
Godz. 17:00, Boisko B: Wybrzeże Klatki Schodowej – Veni Vidi Vici
Godz. 18:00, Boisko C: Śląskie Laboratoria Analityczne – KM Katowice
Godz. 18:00, Klatka: 1FC Katowice – FC Załęże
Godz. 20:00, Klatka: FC Under Forest – Golden Lions
Godz. 21:00, Boisko A: Finimondo – Crazy Boys 24
Godz. 21:00, Klatka: Les BG – Pro Amators
Godz. 21:00, Boisko B: KS Silesia II Katowice – Scousers

3 Liga

A co ma dla nas trzecia liga na początku marca? Najciekawszym spotkaniem będzie mecz Jadymy Chopcy z Chelsea Kenzo. Goście, rozdrażnieni złym początkiem rundy, będą chcieli wymazać porażki i zagrozić rywalom. Na uwagę zasługuje również pojedynek pomiędzy LGT Family, a V.I.P. Team’em Katowice. LGT ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa, z kolei V.I.P. o takim komforcie może jeszcze pomarzyć. Niespodzianek nie powinno być w wykonaniu AKS Górnik Wesoła i E.T.B Dobre Chłopaki.

Niedziela, 1 marca 2020

Godz: 17:00, Boisko C: LGT Family – V.I.P. Team Katowice
Godz. 19:00, Klatka: Jadymy Chopcy – Chelsea Kenzo
Godz. 19:00, Boisko A: AKS Górnik Wesoła – Dziki Ligota
Godz. 20:00, Boisko C:  E.T.B. Dobre Chłopaki – FC Kopacze