Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 24. kolejki KLS

1 Liga

Na inaugurację 24.kolejki będziemy musieli poczekać do godziny 19:00, a wówczas szable skrzyżują drużyny, które dawno nie zaznały smaku zwycięstwa. Silesia United kontra Silesia Katowice… tutaj punkty są niezwykle ważne, aby bezpiecznie odskoczyć od strefy barażowej. Kto wyjdzie z tej konfrontacji z uniesioną ręką?
Wyrównany pojedynek odbędzie się o tej samej godzinie także w „rapidowskiej” klatce. Co prawda faworytem będzie Golden Team, ale ostatnimi czasy świetnie spisująca się Gwiazda Borki postara się naprzykrzyć rywalowi.
O godzinie 20:00 szykują nam się dwa hity. W pierwszym Studencka Moc zmierzy się z FC WTS i to za młodzieżą z Witosa przemawiają statystyki. A równolegle rękawicę podejmą AC Bogucice z Old Boys Witosa. Już teraz możemy spodziewać się, że murawa stanie się placem ostrej walki.
I na koniec trzy mecze o godzinie 21:00. Jedynie Nankatsu powinno być murowanym faworytem i teoretycznie również KKS Rawa Katowice. Chociaż w ciągu ostatnich tygodni Kreple wykazują większą ochotę do urywania rywalom punktów. Z kolei OldStars Team po niesamowitym comebacku z Silesią niezwykle zmotywowany podejdzie do starcia z drużyną Uwolnić Barabasza. Kończąc, MKS Balkony towarzysko zagrają z SSC Zamkowym.

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

 

2 Liga

Przechodzimy do drugiej ligi, gdzie najciekawiej zapowiada się bitwa pomiędzy Katowicami C.F. a Pro Amators. Oba zespoły mają dobrą passę i niewykluczone, że ten mecz obnaży braki jednej z stron.  Wbrew pozorom interesująco może być na boisku, gdzie spotkają się Finimondo oraz rezerwy Silesii Katowice. Drużyny walczą o punkty, by uciec przed strefą spadkową i ta bitka może zaważyć na późniejszych ich losach.  Po kilku wpadkach przełamał się KM Katowice. Pozostaje pytanie, czy będzie w stanie odeprzeć ataki nieprzewidywalnych Scousers? Na papierze widnieje w roli faworyta, a jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się o godzinie 19:00. Biorąc pod uwagę układ w tabeli niespodzianek nie powinno być w przypadku 1FC Katowice, Max Elektro Team czy Śląskich Laboratoriów Analitycznych, którzy jako gospodarze stoją na dobrej, wyjściowej pozycji. Aczkolwiek futbol bywa nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć, nawet w KLS.

3 Liga

A co słychać w trzeciej lidze? Nasze oczy będą zwrócone w głównej mierze na walkę AKSu Górnik Wesoła z Chelsea Kenzo, która w tamtym tygodniu zwyciężyła nad E.T.B. Czy teraz piłkarze spróbują postawić się liderowi? Jeżeli mowa o E.T.B. to w tej kolejce mają obowiązek poradzić sobie z ostatnimi Dzikami Ligota. Również Jadymy Chopcy i Kopacze Złapanki powinni zdominować swoich przeciwników.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!

 
P