Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 25. kolejki KLS

1 Liga
Niedziela, 25 października 2020

Powoli zbliżamy się do okrągłej liczby, a to świadczy o tym, że do końca zostało nam jeszcze pięć kolejek. Co przygotowała dla nas ta 25.? Walkower uzyskany z TS RLŚG Katowice sprawia, że tej niedzieli będą odpoczywać zawodnicy AC Bogucice.
Dość ciekawie robi się w dole tabeli, gdzie o kolejne ważne punkty będzie walczyć Silesia United z Uwolnić Barabasza. Z kolei po ostatnich dobrych wynikach Kreple Ochojec  spróbują swoich sił, by powstrzymać  wyżej notowaną Studencką Moc.
Ciasno robi się w środku ligowej stawki, ponieważ trzy zespoły będą walczyć o szóstą lokatę. Old Boys Witosa podejmą Silesię Katowice, która w tym spotkaniu raczej powinna obawiać się mistrzów KLS z ubiegłego sezonu. A jednym z hitów tego weekendu będzie batalia MKSu Balkony z KKS Rawą Katowice. Te dwa pojedynki na pewno rozstrzygną spór o rozgrywkowe miejsca. Również istotne znaczenie będzie miała konfrontacja Gwiazdy Borki z OldStars Team II, gdyż zwycięzca umocni się na dziewiątej pozycji.
Jednak największe emocje wzbudzi starcie FC WTS z Nankatsu. Faworytem są wiceliderzy pierwszej ligi, choć Paweł Krotkiewski i spółka łatwo meczu nie oddadzą.
Na koniec kilka słów o Golden Team’ie, który rozpędził się w biegu o punkty i problemów w rywalizacji z Internationals K-ce & Club Ju mieć nie powinien

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

2 Liga
Niedziela, 25 października 2020


Na zapleczu możemy pokazać palcem, które ekipy z łatwością powinny wygrać swoje mecze. FC Under Forest i Katowice C.F. są na tyle silni, by nie dać się zaskoczyć i pokonać swoich rywali.
Zerkając na dół tabeli teoretycznie szanse na trzy punkty mają Pro Amators, aczkolwiek forma, jaką prezentują w ostatnich tygodniach Crazy Boys 24 sugeruje, że gospodarze tego spotkania nie powinni lekceważyć niżej notowanego przeciwnika. Skoro mowa o formie, to na dobrej drodze, by ją utrzymać są drużyny z Katowic: 1FC oraz KM.  Pobudka z letargu pozwoliła na zdobywanie punktów, a konkurenci są w zasięgu ręki.
Niewiadomą mogą być wyniki w zmaganiach rezerw Silesii Katowice z Max Elektro Team oraz Scousers i FC Załęża. Propagowani do triumfu w obu przypadkach są goście, ale teraz weźmy pod uwagę mecze w ostatniej kolejce… Silesia pokazała pazur i rodzi się pytanie, czy to tylko zwykły przypadek, że odnieśli od dawna wyczekiwane zwycięstwo, czy może w szeregach zespołu nastąpiło jakieś przebudzenie, którego Max Elektro ma się obawiać? Natomiast FC Załęże wciąż czeka na korzystny rezultat. Czy w tej kolejce nastąpi przełamanie i przerwanie złej passy?

3 Liga
Niedziela, 25 października 2020

W trzeciej lidze nasze oczy mogą być zwrócone w głównej mierze na walkę pomiędzy Chelsea Kenzo a Jadymy Chopcy. Na widowisko będziemy musieli poczekać aż do 21:00 i wtedy dowiemy się kto będzie, póki co, obejmował trzecie miejsce podium. W pozostałych meczach niespodzianek raczej się nie spodziewajmy i ci, którzy zajmują wyższe lokaty powinni odhaczyć ten weekend do udanych.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!

 
P