Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 26. kolejki KLS
1 Liga
Niedziela, 8 października 2020

Po krótkiej przerwie wracamy na boiska „Rapidu”. Hitem pierwszej ligi, zaserwowanym na koniec dnia, będzie pojedynek KKS Rawy Katowice z AC Bogucicami. Liderzy mieli dłuższy urlop, więc z pewnością będą wypoczęci i ze świeżą siłą uderzą w drużynę Piotra Makowskiego. Faworyt jest jeden, ale pytanie: czy Rawę będzie stać na sprawienie niespodzianki?
Jeżeli już była mowa o sile, to ciekawie zapowiada się kolejne starcie, w którym Studencka Moc stoczy bój z MKS Balkony. Tutaj również pewniakiem jest ekipa Maksyma Kravetsa, choć Balkony ostatnio pokazały, jak należy się bronić.
W pozostałych meczach łatwo można wytypować zwycięzców. FC WTS, Old Boys Witosa, Golden Team czy Nankatsu to czołówka ligowej tabeli, aczkolwiek nie lekceważmy innych zespołów, z tej niższej strefy. Również nieprzewidywalna Gwiazda Borki w konfrontacji z Silesią United może pokazać pazury i powalczyć o cenne trzy punkty. Tymczasem z SSC Zamkowym towarzysko zagrają piłkarze Silesii Katowice, którzy w końcu, dzięki walkowerowi, mogą cieszyć się ze zwycięstwa.

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

2 Liga
Niedziela, 8 Listopada 2020

A co przygotował nam terminarz drugiej ligi? Spotkanie Śląskich Laboratoriów Analitycznych z Pro Amators można potraktować jako te hitowe. Obie drużyny potrafią nieźle namieszać i chętnie zgarną dodatkowe oczka. Drugie starcie zasługujące na uwagę to pojedynek rozpoczynający niedzielną kolejkę pomiędzy Max Elektro Team a FC Under Forest. Lider pędzi po mistrzostwo, więc już strzępi kły na kolejnego rywala.
Katowice C.F. i KM Katowice szykują zbroje na Scousers i Wybrzeże Klatki Schodowej. Nie powinno być problemów, ale w nieco gorszej sytuacji jest KM, ponieważ, jeśli zaliczy wpadkę, to może stracić ostatnie miejsce podium na rzecz trzeciej drużyny z członem nazwy miasta – 1FC Katowice. Te z kolei zmierzą się z niżej notowanymi rezerwami Silesii Katowice.
Duże szanse na triumf mają także zawodnicy FC Załęża oraz świetnie spisujących się ostatnimi czasy Crazy Boys 24. Jednym słowem emocji na zapleczu KLS nie zabraknie. Natomiast towarzysko z Nikiszem Thunders zagrają gracze Finimondo.

3 Liga
Niedziela, 8 Listopada 2020

Sytuacja meczowa trzeciej ligi ułożyła się pomyślnie dla faworytów. AKS Górnik Wesoła, E.T.B. Dobre Chłopaki, Chelsea Kenzo i Jadymy Chopcy powinni w 26. kolejce zgarnąć komplet punktów. Czy im się to uda? Wszystkiego dowiemy się już w najbliższą niedzielę na katowickich boiskach „Rapidu”.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!