Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 27. kolejki KLS

 1 Liga
Niedziela, 15 listopada 2020

Póki ewentualny lockdown nie wstrzymał jeszcze rozgrywek Katowickiej Ligi Szóstek, pędzimy, by zbliżać się ku końcowi sezonu i teraz zatrzymujemy się przy 27. kolejce. Patrząc na terminarz może nam się rzucić w oczy kilka emocjonujących spotkań. Hitem niedzieli będzie pojedynek pomiędzy AC Bogucicami a Studencką Mocą. Ukraińcy ostatnio zremisowali 1:1 z Balkonami i czy tak efektowna gra defensywna przełoży się na ofensywnie usposobionych bogucickich piłkarzy? Tego dowiemy się już o godzinie 20:00 na Boisku A.
Drugim meczem, w którym futbol zagwarantuje nam sporo wrażeń będzie derbowa rywalizacja, w której udział wezmą Nankatsu i MKS Balkony. Nankatsu mają świetną passę oraz będą za wszelką cenę chcieli utrzymać miejsce na podium. Z kolei rywale nie pozostaną dłużni i powalczą o korzystny wynik. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy defensywa stała się ich mocną stroną.

Gwiazda Borki przymierza już zbroje na Old Boysów z Witosa, ponieważ szykuje się twarda walka. Żółto-czarni tydzień temu pauzowali, gdyż ich przeciwnik poprosił o przełożenie meczu, zatem wypoczęci i nieobliczalni mistrzowie poprzedniego sezonu będą groźnym konkurentem. I pojawia się teraz pytanie, jak w tej sytuacji poradzą sobie gracze Gwiazdy, mający za sobą świetne występy?
Natomiast gdyby przyjrzeć się pewniakom pierwszoligowych zawodów, to bez wątpienia można przyznać, że Golden Team i FC WTS swoje mecze zdecydowanie wygrają. Ciekawić może również przebieg gry na boisku, gdzie zmierzy się Silesia Katowice z KKS Rawą Katowice. Silesia nie ma szczęścia, a przeciwko atakom Piotra Makowskiego może nie znaleźć lekarstwa. Tym bardziej że potrafi wypuszczać cenne punkty z rąk.

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

2 Liga
Niedziela, 15 listopada 2020

W szybkim tempie przechodzimy do zapowiedzi spotkań w drugiej lidze. W hicie kolejki FC Under Forest powalczy o triumf z 1FC Katowice. Goście są na fali, ale czy wejdą na wyżyny swoich umiejętności i stawią czoła liderowi?
Wybrzeże Klatki Schodowej, które w minioną niedzielę zremisowało z KM Katowice, podejmie występujące w słabszej formie FC Załęże. Wyżej notowanym zespołem są przyjezdni, aczkolwiek WKS potrafi być nieobliczalny i może tutaj nieźle namieszać.
Na rehabilitację z niecierpliwością czekają Crazy Boys 24. Upokorzeni przez Golden Lions w meczu ze Scousers będą chcieli sobie odbić smak goryczy. Ale Scousers zmęczeni porażkami również nie zamierzają siedzieć z założonymi rękami i z pewnością pokuszą się o zagrożenie bramki przeciwnika.
„Dość!” powiedzą zawodnicy Pro Amators, którym potykała się noga. W końcu trzeba wylać na siebie zimny prysznic i zdobyć jakieś punkty. A czemu nie wykorzystać szansy i tej straty odrobić z przedostatnimi Golden Lions?
Oczywiście jak w każdej kolejce można wytypować faworytów. I w niedzielę do tej grupy zaliczymy Katowice C.F. , Śląskie Laboratoria Analityczne oraz KM Katowice. Z kolei towarzysko w szaranki z Nikiszem Thunders stanie Max Elektro Team.

3 Liga      
Niedziela, 15 listopada 2020

I na koniec krótki terminarz trzeciej ligi. A w nim z darmowych punktów mogą cieszyć się już piłkarze Górnika Wesoła, którym przyznano walkower z ręki V.I.P. Team’u Katowice. Nie wydaje się też, by E.T.B. Dobre Chłopaki i Jadymy Chopcy miały jakieś problemy z drużynami z Ligoty. Dlatego najwięcej uwagi skupi na sobie starcie Kopaczy Złapanki z Chelsea Kenzo. Nie będzie łatwo, ale trzy punkty na swoje konto zapiszą pewnie goście.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!

 
P