Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 28. kolejki KLS

1 Liga
Niedziela, 22 listopada 2020

Kolejny weekend i sporo związanych z nim piłkarskich emocji w Katowickiej Lidze Szóstek. Pierwszoligowe zawody zaczynamy od prawdziwie taktycznej batalii, w której udział weźmie Golden Team i Old Boys Witosa. Patrząc na problemy kadrowe, z jakimi zmagają się Old Boysi można stwierdzić, że Golden powinien ten mecz wygrać. Ale nie zapominajmy, że mistrzowie KLS z poprzedniego sezonu łatwo swoich gier nie odpuszczają.
Godzinę później na boisko wyjdzie młodzież z Witosa i jako wicelider stanie w szranki z MKS Balkony. Faworytem jest FC WTS, aczkolwiek, jeśli Balkony zagrają na miarę swoich możliwości, lecz nie tak jak podczas minionej niedzieli, wówczas mogą nieźle naprzykrzyć się Zielonym.
Powoli zbliżamy się do meczu, na który czeka cała liga KLS. W hicie kolejki na boisku powalczą zawodnicy AC Bogucice z nieprzewidywalnym Nankatsu. Warto zauważyć, że podczas pierwszego meczu w rundzie jesiennej Nankatsu sensacyjnie pokonało lidera 2:1. Czy ekipa Daniela Synala postanowi zrewanżować się za wcześniejszą porażkę i odniesie kolejne z rzędu zwycięstwo przybliżające do tytułu mistrzowskiego? Jedno jest pewne… to będzie niesamowite widowisko, w którym nie zabraknie emocji, rozważnej gry oraz bramek.
W pozostałych spotkaniach sytuacja w tabeli wskazuje, że tacy faworyci jak Studencka Moc czy KKS Rawa Katowice nie powinni mieć problemów z uzyskaniem punktów. Ponadto ciekawie może być w pojedynku zamykającym ligową drabinę, czyli konfrontacji Internatonals K-ce & Club Ju z Kreplami Ochojec. Tutaj zawodnicy pewnie nie będą się oszczędzać i powalczą o każdą bramkę. Z kolei z SSC Zamkowe towarzysko zmierzy się Gwiazda Borki. Tutaj też warto zainteresować się przebiegiem meczu, bowiem obie drużyny prezentują wysoki poziom.

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

2 Liga
Niedziela, 22 listopada 2020

W drugiej lidze meczem budzącym najwięcej emocji będzie starcie KMu Katowice z FC Under Forest. Goście w tamtym tygodniu opuścili murawę z ciężko wywalczonym remisem, lecz czy KM na tyle zmobilizuje siły, bo zagrozić liderowi? Zwycięstwo jest niezwykle potrzebne, bo każda wpadka może liczyć się z utratą miejsca na podium i to może być powodem, dla którego wynik tej rywalizacji stoi pod znakiem zapytania.
Zagadką jest też postawa Pro Amators. Zespół po fali świetnych występów nagle gdzieś zgubił formę i zaczął tracić punkty. Pojawia się szansa na ich odrobienie w spotkaniu ze Scousers. Nie będzie to łatwe zadanie, bo rywale też zamierzają wykorzystać słabszą dyspozycję gospodarza i połasić się o punkty.
Bez problemów w swoich spotkaniach powinni sobie poradzić reprezentanci Katowic C.F., Śląskich Laboratoriów Analitycznych, Max Elektro Team czy nawet powracającego do dawnej formy FC Załęża. Skoro mowa jeszcze o formie, to o jej przywrócenie będą walczyć także Crazy Boys 24, na których ostrzy już noże Veni Vidi Vici. Przeciwnik w zasięgu ręki, ale niespodzianki w KLS pojawiają się często. Natomiast towarzysko z Nikiszem Thunders zagra ekipa 1FC Katowice, która sparing powinna zdecydowanie wygrać.

3 Liga
Niedziela, 22 listopada 2020

W trzeciej lidze, zważywszy na mniejszą ilość występujących w niej drużyn, 28. kolejka będzie tą ostatnią, regulaminową, nie licząc jeszcze meczów zaległych.  A co dla nas przygotowała? Z pewnością najbardziej interesującym starciem będzie pojedynek E.T.B. Dobre Chłopaki z Jadymy Chopcy. Wyżej w tabeli znajduje się E.T.B., ale nie zawsze ligowe miejsce odzwierciedla końcowego wyniku. W pozostałych dwóch spotkaniach AKS Górnik Wesoła oraz Kopacze Złapanki są typowani na faworytów i raczej nie powinni dać zaskoczyć się rywalom z Ligoty.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!

 
P