Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 29. kolejki KLS

1 Liga      
Niedziela, 29 listopada 2020

Już tylko dwie kolejki dzielą nas od zakończenia sezonu. Przejdźmy zatem od razu do zapowiedzi spotkania, które jest hitem nadchodzącej niedzieli, a zarazem starciem stanowiącym o losach korony KLS. Ostatnia porażka Bogucic z Nankatsu sprawiła, że FC WTS  traci do lidera tylko cztery punkty. Zwycięstwo każdej z drużyn, albo wyłoni już w 29. kolejce mistrza KLS, czyli AC Bogucice, bądź też poczekamy z ogłoszeniem tego werdyktu do ostatniego meczu sezonu. W każdym razie obie drużyny czeka emocjonujący dzień, a nam zapewne zagwarantują spektakularne widowisko.
Drugą, jakże ciekawą konfrontacją będzie rywalizacja Gwiazdy Borki z KKS Rawą Katowice. Jeżeli Rawa przystąpi do meczu w optymalnym składzie, będziemy świadkami wyrównanego pojedynku. Z kolei Gwiazda niesiona ostatnimi satysfakcjonującymi wynikami będzie pragnęła poszybować o jedno piętro wyżej w ligowej drabinie.
Jeżeli chodzi o faworytów, to niespodzianek raczej nie powinniśmy szukać w meczach z udziałem Nankatsu, Studenckiej Mocy, czy MKSu Balkony. Te zespoły, zważywszy na układ w tabeli, przy pełnym zaangażowaniu swoje zawody powinny wygrać.
Pozostały jeszcze dwie potyczki, w których wynik może być sprawą otwartą. Old Boys Witosa zmierzą się z OldStars Team II i tutaj większe szanse na uzyskanie punktów mają Old Boysi, aczkolwiek ostatnio zmagają się z kadrowymi problemami. Natomiast w meczu Internationals K-ce z Silesią United, biorąc pod uwagę minioną kolejkę, wynik pozostaje wielką niewiadomą…

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

2 Liga     
Niedziela, 29 listopada 2020

W drugiej lidze przedostatnia kolejka przygotowała dla nas dwa spotkania o charakterze hitu. W pierwszym, Śląskie Laboratoria Analityczne skrzyżują miecze z Max Elektro Team i w lepszej sytuacji można postawić ŚLA, bynajmniej zapowiada się wyrównana bitwa. W drugim, równie interesującym meczu, FC Under Forest podejmie FC Załęże. Statystyki przemawiają za liderem, jednak być może zespół z Załęża z mocniejszym rywalem zagra na miarę swoich możliwości.
Emocji nie zabraknie też w pozostałych występach. O ile 1FC Katowice i Katowice C.F. są murowanymi faworytami do zwycięstwa, to przy zestawieniu Veni Vidi Vici z Pro Amators, Wybrzeża Klatki Schodowej z Crazy Boys 24 lub Scousers i Golden Lions bądźmy przyszykowani na ewentualne niespodzianki, gdyż tabela nie zawsze odzwierciedli obecną formę tych zespołów.

3 Liga
Niedziela, 29 listopada 2020

Regularny terminarz 3 ligi praktycznie został zakończony, bo 28. kolejka już za nami, ale zostały jeszcze dwie zaległe, które teraz i w następną niedzielę tj. 6 grudnia szybko nadrabiamy.  Na początek zaległa 15. kolejka, w której to będziemy mogli zobaczyć hit – AKS Górnik Wesoła z E.T.B. Dobre Chłopaki. Będzie się działo. W spotkaniu Chelsea Kenzo z LGT Family triumf powinien trafić w ręce Chelsea, z kolei Jadymy Chopcy podejmą Kopaczy Złapanki. Mecz do wygrania, ale nie lekceważmy przeciwnika.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!