Partnerzy Katowickiej Ligi Szóstek w Sezonie 2019/2020


Zapowiedź 30. kolejki KLS

1 Liga
Niedziela, 6 grudnia 2020

Nadszedł moment wyłonienia zwycięzców. Od zakończenia sezonu dzieli nas już jedna, ostatnia kolejka. W pierwszej lidze najwięcej emocji i presji będzie towarzyszyło dwóm drużynom z czoła tabeli, ponieważ to właśnie pomiędzy nimi toczy się walka o mistrzostwo Katowickiej Ligi Szóstek.
AC Bogucice jako lider będą podejmować Kreple Ochojec. Rywal w zasięgu ręki ekipy Daniela Synala i tylko krok dzieli ich od upragnionego tytułu. Żółto-czarni muszą jak najszybciej zapomnieć o niepowodzeniach z ostatnich dwóch tygodni i z Kreplami zagrać na maksa, gdyż tuż za plecami czuć oddech młodzieży z Witosa.
FC WTS podejmie Silesię Katowice. Faworytem są oczywiście Zieloni i pewnie z wielką nadzieją będą spoglądać na końcowy wynik wspomnianego wcześniej meczu.

A co czeka nas w pozostałych spotkaniach? W hicie kolejki Studencka Moc zagra z Gwiazdą Borki. Ukraińcy są tuż nad Gwiazdą, lecz patrząc na grę zespołu Dawida Zborowskiego spodziewajmy się zaciętej rywalizacji.
Kolejny ciekawie zapowiadający się bój, to konfrontacja Rawy Katowice z Golden Team. Golden z pewnością będzie liczył na szczęście i potknięcie Nankatsu w ich starciu z Uwolnić Barabasza, ponieważ wtedy to „Złoci” staną na trzecim miejscu podium. Lecz Nankatsu motywację mają i swojego występu nie powinni odpuścić.
Old Boys Witosa oraz MKS Balkony również końcówkę sezonu powinni zamknąć w dobrym stylu, dlatego to ich stawiamy w roli ostatecznych zwycięzców.

Zostań Patronem KLS!
Zajrzyj na nasz profil! 


!!!!!!!!PILNE!!!!!!!

2 Liga
Niedziela, 6 grudnia 2020


Druga liga zakończy rozgrywki w bombowym stylu. A prawdziwą petardą i wisienką na torcie będzie bitwa Katowic C.F. z FC Under Forest. Bezpośrednie starcie najlepszych drużyn tej klasy rozgrywkowej wyłoni mistrza. Oba zespoły do tej pory fenomenalnie sobie radziły, wobec czego zapowiada się spektakularne widowisko.

Przed ważnymi sprawdzianami stoją KM Katowice i 1FC Katowice. Pierwsi zagrają z Finimondo, a więc szansa utrzymania się na trzecim miejscu jest olbrzymia. Z kolei 1FC zmierzą się z Max Elektro Team. Rywal nieco silniejszy i jeśli zespół Mateusza Sielskiego wygra mecz, kto wie, droga na podium może być w zasięgu ręki.
Ciekawić będzie postawa Śląskich Laboratoriów Analitycznych z nieprzewidywalnymi Scousers, gdzie statystyki przemawiają za ŚLA, Golden Lions z Veni Vidi Vici czy Crazy Boys 24 z rezerwami Silesii Katowice. W dwóch ostatnich spotkaniach wynik pozostaje sprawą otwartą.

3 Liga
Niedziela, 6 grudnia 2020 – zaległa 20. kolejka

Definitywny koniec sezonu dotyczy także 3 ligi. W niedzielę 6 grudnia zostanie rozegrana zaległa 20. kolejka. I tutaj interesującym wydarzeniem będzie potyczka Chelsea Kenzo z Kopaczami Złapanki. Na wynikach będzie też zależało E.T.B. Dobrym Chłopakom oraz Jadymy Chopcy. Te ekipy dzieli różnica dwóch punktów. Ten, kto wygra swoje spotkanie stanie na drugim miejscu podium.

Nasz partner Ligi KLS – ZINA Katowice wychodzi  ze świetną propozycją oferty dla drużyn.
Szczególnie oferta idealna dla drużyn które nie posiadają strojów przed zbliżającymi się rozgrywkami KLS
Treningi wznowione, przygotowania do sezonu idą pełną parą, dlatego i my nie zwalniamy tempa i z tego też powodu przygotowaliśmy dla całej społeczności KLS promocje na 3 różne nowe modele kompletów piłkarskich. Podane niżej ceny obowiązują przy zakupie min 10 kompletów:
KOMPLETY
1. Komplet ILUVIO SENIOR
cena po rabacie – SR 74 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 44 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
2. Komplet FORMATION SENIOR
cena po rabacie – SR 80 zł (koszulka + spodenki + herb/ksywa + numer)
cena po rabacie – SR 50 zł (koszulka + herb/ksywa + numer)
*3. Komplet TIGRA SENIOR
cena po rabacie – SR 130 zł (komplet z nadrukami)
cena po rabacie – SR 102 zł (koszulka z nadrukami)
Getry Libra – cena po rabacie +17 zł do każdego kompletu
*Komplet Tigra to koszulki sublimowane z dowolnym wzorem i kolorami. Można przejrzeć wzory z których można skorzystać, przedstawione są w różnych wariantach kolorystycznych, które można jednak zestawić dowolnie, możemy oczywiście także wykonać projekt indywidualny. Do koszulek Tigra nie doliczamy kosztów nadruków, ilość nadruków jest dowolna. https://zina.pl/pl/i/Sublimacja/53
Czas realizacji zamówienia z nadrukami to ok 5-7 dni roboczych / max 10-14 dni roboczych przy zamówieniu strojów TIGRA
Z chęcią wykonamy wizualizację produktów w danych kolorach, w tym wypadku prosilibyśmy o kontakt z nami.
Poniżej także podsyłamy katalog online do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów: https://zina.pl/public/assets/ZINA-Katalog-high.pdf, ceny katalogowe nie są cenami ostatecznymi, od nich przysługuje oczywiście rabat (35% na hasło KLS, zakupy klubowe do indywidualnej wyceny).
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
tel 32 781 43 79
katowice@zina.pl
bądź zapraszamy osobiście do naszego salonu w Katowicach, ul Warszawska 61.
Udanego sezonu! 😉

Jesteśmy na Patronite.pl ! 
Zostań Patronem i rozwijaj  ligę razem z Nami!
Zobacz nasz profil!

 
P