2 LIGA

17:00, Boisko C:       Les BG vs Veni Vidi Vici

Jeszcze tydzień temu można by było bez wahania wskazać że faworytem będzie VVV. Co prawda VVV nadal pozostaje faworytem jednak będzie musiało mieć się na baczności, ponieważ Francuzi poprzednim meczem pokazali że mają ochotę wrócić do gry. 

17:00,  Klatka:    Finimondo vs Scousers

Tutaj liczymy na naprawdę wyrównane spotkanie, które zostanie rozstrzygnięte dopiero w ostatnich minutach meczu. Będzie to walka o niezwykle ważne punkty w dolnej części tabeli.

19:00, Boisko B:       MAX Elektro vs Golden Lions

MAX Elektro w końcu trafia na rywali z niższej półki i będzie zdecydowanym faworytem tego meczu. Golden Lions chcą zawalczyć o zwycięstwo, bo jeżeli im się uda to będą mieli na swoim koncie naprawdę przyjemny dorobek punktowy

19:00, Klatka:   FC Załęże vs Bemko Katowice

Z tego co wiemy przedstawiciele tych drużyn udali się już na przyjacielskie spotkanie w pizzerii. Nie wiemy kto wygrał tamten sparing, ale za to już w niedzielę dowiemy się kto wygra pojedynek 6v6 w katowickiej klatce. 

20:00, Boisko B:       KS Silesia II vs Śląskie Laboratoria

Niestety nie wróżymy łatwiej niedzieli dla Silesii. ŚLA gra naprawdę solidnie i nie może narzekać na problemy ze zdobywaniem bramek na boiskach RAPiDu.  

20:00, Boisko C:       KM Katowice vs Crazy Boys 24

Crazy Boys nie mają obecnie zbyt wygodnej sytuacji. Na swoim koncie mają już 3 porażki i po meczu z KM bardzo możliwe, że będą oni musieli dopisać kolejną kreskę w tej rubryce. 

20:00, Klatka:   1FC Katowice vs Pro Amators 

Ważny mecz sąsiadów ligowych, którzy mają obecnie identyczną liczbę 10 punktów i ścigają się o 3 miejsce. Liczymy, że będzie to jedno z ciekawszych spotkań  tej kolejki w drugiej lidze. 

21:00, Boisko C:       FC Under Forest vs WKS

Ciężko dopatrzyć się jakichkolwiek szans na punkty w tym meczu dla drużyny z Wybrzeża Klatki Schodowej. Chłopaki z WKSu raczej zagrają bardziej o honor i spróbują stracić mniej bramek niż ich bezpośredni rywale. Under Forest po swojej stronie będzie miało wręcz odwrotny plan. Życzymy powodzenia bramkarzowi WKS, który ostatnio spisywał się naprawdę nieźle.

3 LIGA

 

17:00, Boisko A:         FC Kopacze vs Chelsea Kenzo

Kopacze w zeszłym tygodniu zaskoczyli AKS i zdobyli pierwsze ligowe punkty, lecz patrząc na formę strzelecka Chelsea ten mecz może się okazać dla Kopaczy nie lada wyzwaniem.

18:00, Klatka:    LGT Family vs E.T.B. Dobre Chłopaki

LGT ma stosunkowo małe szanse na wygranie tego spotkania, wiadomo nie przekreślamy ich, jednak musieliby oni zagrać prawdziwy mecz życia, by wyszarpać cenne punkty z rąk Dobrych Chłopaków. 

19:00, Boisko A: V.I.P Team K-ce vs AKS Górnik Wesoła

AKS z pewnością będzie chciał osłodzić sobie życie po gorzkiej porażce z Kopaczami, problem w tym że VIPowie do tej pory nie stracili żadnych punktów i zapewne planują, by nadal tak pozostało. 

21:00, Klatka:  Dziki Ligota vs Jadymy Chopcy

Drużyna z Ligoty po ostatnim meczu jest obecnie głęboko w lesie. Stracić 22 bramki to nie przelewki, tym bardziej, kiedy następny mecz jest na zespół, który w bezpośrednim spotkaniu pokonał poprzednich egzekutorów. Dziki muszą wziąć się w garść, bo inaczej Chopcy przyjadą na prawdziwe polowanie. 

P