1 Liga

18:00 Boisko B: Studencka Moc – Internationals K-ce & Club Ju

Niezwykle ciekawe spotkanie z zagranicznym akcentem. W składach tych zespołów polskich zawodników można policzyć na palcach jednej ręki. W zamian dostaniemy domieszkę ukraińskiej mocy z międzynarodową elegancją. Faworytem bez wątpienia są „Studenci”, zajmujący fotel wicelidera. Jednak motywacja „Międzynarodowców” chcących opuścić strefę spadkową może okazać się impulsem do sprawienia niespodzianki.

18:00 Boisko A: Uwolnić Barabasza – Gwiazda Borki

O dobrych wynikach na chwilę obecną może pomarzyć Gwiazda. Zajmując ostatnie miejsce w tabeli stała się łakomym kąskiem dla pozostałych drużyn. Gracze Uwolnić Barabasza z pewnością będą chcieli wykorzystać swoją szansę i zgarnąć łatwe trzy punkty. Tylko czy tym razem Gwiazda pozwoli im na uwolnienie Barabasza?

19:00 Boisko A: Nankatsu – KKS Rawa Katowice

Jeden z hitów nadchodzącej kolejki. Zarówno drużyna Nankatsu jak i KKS Rawy Katowice w poprzednich spotkaniach musiały przełknąć gorzki smak porażki. Dlatego teraz obie ekipy z pewnością podejdą do pojedynku z pełną koncentracją i zaangażowaniem, by tym razem przechylić szalę na swoją korzyść.

19:00 Boisko C: FC WTS – TS RLŚG Katowice

Kolejny hit 7. kolejki. Przebojowo zmierzająca ku czoła tabeli młodzież z FC WTS spróbuje przedrzeć się przez solidną defensywę Górników. Zadanie niebywale trudne, a i emocje w tym widowisku gwarantowane. Doświadczenie TS RLŚG w tym starciu powinno zaowocować, lecz nie mogą lekceważyć młodzieńczego zapału.

20:00 Boisko A: AC Bogucice – OldStars Team II

Na AC Bogucice swoje noże ostrzą OldStarsi. Jak na lidera przystało większe szanse na kontynuowanie świetnej passy mają zawodnicy z Bogucic. Jednakże po zeszłotygodniowych zmaganiach OldStarsi nabrali wiatru w żagle i będą próbowali pokonać okupanta tronu. Zapowiada się zacięta walka, której wynik poznamy dopiero w niedzielę o godzinie 20:00 na boisku A.

20:00 Boisko B: KS Silesia Katowice – Golden Team

Opór Golden Team’u może stanowić problem dla zespołu KS Silesii, choć Silesianie już nie z takich opresji wychodzili. Niemniej jednak w bardziej komfortowej sytuacji są „Złoci”, którzy – gdyby nie przegrana z Bogucicami – pewnie kontynuowaliby dobrą serię meczów ze zwycięstwami.

20:00 Boisko C: Kreple Ochojec – Old Boys Witosa

Ku zaskoczeniu wszystkich mistrz ubiegłego sezonu będzie próbował odbić się od dołu tabeli. W tej samej sytuacji znajdują się Kreple, które nie zamierzają łatwo oddać punktów. Przed meczem pojawia się jedynie pytanie: czy Mistrzowie odzyskają dawną formę i wdrapią się na kolejne szczeble ligowej tabeli?

21:00 Boisko A: MKS Balkony – Silesia United

Rywalizacja ekip z tą samą ilością punktów zakończy niedzielne zmagania rozgrywek pierwszej ligi KLS. Zważywszy na przebieg dwóch ostatnich spotkań, w lepszej sytuacji znajduje się Silesia United, która dwukrotnie schodziła z boiska zwycięsko. Z kolei piłkarze Balkonów nie mieli tyle szczęścia co nadchodzący rywale. Tutaj również doczekamy się gry z charakterem oraz przyjemnej dla oka potyczki.

P