2 LIGA

17:00, Boisko B:  Golden Lions vs 1FC Katowice

Niestety nie możemy zagwarantować Golden Lions’om przyjemnej niedzieli. 1FC naprawdę jest w gazie i myśli jedynie o awansie do pierwszej ligi, co oznacza dla Lwów spore kłopoty.

17:00, Klatka:       Scousers vs MAX Elektro

Gdybyśmy mieli wybrać faworyta tego spotkania to wskazalibyśmy na MAX Elektro. Problem ze Scousers jest jednak taki, że grają tak nieprzewidywalne, że mogą równie dobrze ten mecz wygrać po równej walce, co przegrać go 0:8. MAX Elektro powinno mieć się na baczności.

18:00, Klatka:      Bemko K-ce vs Śląskie Laboratoria Analityczne

Laboratoria po niespodziewanej zeszłotygodniowej porażce na pewno zamierzają pokazać się teraz z lepszej strony, jeżeli Bemko chce walczyć o ligowe szczyty to nie może pozwolić Laborantom się rozpędzić.

19:00, Boisko B:  KS Silesia B vs FC Under Forest

Silesianie poprzednim meczem mocno nas zaskoczyli, bo wygrali mecz z faworyzowaną drużyną ŚLA. Czy powtórzą swój wyczyn w meczu przeciwko jeszcze mocniejszym przeciwnikiem Under Forest, która nie będzie chciała przerwać passy zwycięstw?

19:00 Klatka:      Pro Amators vs KM Katowice

Pro Amators czeka kolejny ciężki mecz. Po solidnym ostrzale ich bramki przez zespół 1FC może ich teraz czekać powtórka z rozrywki. Tym razem za sprawą drużyny KMu.

20:00, Klatka:       WKS vs Les BG

Wybrzeże Klatki Schodowej na pewno do niedzielnego meczu przystąpi z dużą pewnością siebie. Nie dość że mecz odbędzie się na ich naturalnym środowisku, czyli w klatce to jeszcze rywal raczej nie powinien sprawiać problemów, pomimo to jesteśmy ciekawi jak obrona wybrzeża poradzi sobie z rozpędzonym Damianem Lorente.

21:00, Boisko B:  Veni Vidi Vici vs Finimondo

Po ostatnich wyrównanych walkach Finimondo ze Scousers oraz Golden Lions liczymy, że pociągną taki stan rzeczy dalej i zapewnia nam dużo emocji w meczu z VVV. VVV za to nie może mieć innego celu na ten mecz, niż 3 nowe punkty na swoim koncie.

21:00, Boisko C:   Crazy Boys 24 vs FC Załęże

W zeszłym sezonie w ich jedynym meczu między sobą Załęże wygrało 5:1. Crazy Boys chętnie się zrewanżują, jednak mają oni obecnie małe problemy z organizacją swojej gry przez co faworytem pozostaje drużyna z Załęża.


3 LIGA

17:00 Boisko A:  Dziki Ligota vs FC Kopacze

Będzie to emocjonujący pojedynek o 6 miejsce w tabeli. Obecnie oba zespoły mają na swoim koncie po 3 pkt i tym samym zostają lekko w tyle za ligowa czołówką. Nie będziemy w tym meczu szukać faworyta, liczymy na wyrównane spotkanie.

17:00, Boisko C:  Chelsea Kenzo vs V.I.P. Team K-ce

Po poprzednim potknięciu Vipowie nie są już jedyni na szczycie. Obecnie na podium są trzy drużyny, które mają po 12 punktów i tak się składa, że na boisku C zagrają ze sobą 2 z tych drużyn. Kto utrzyma się na szczycie?

18:00, Boisko C:  E.T.B. Dobre Chłopaki vs Jadymy Chopcy

W końcu będziemy mogli podziwiać spotkanie Chopców z Chłopakami, jedni jadą po zwycięstwo, zaś drudzy będą chcieli po prostu być lepsi od rywali.

21:00 Klatka:        AKS Górnik Wesoła vs LGT Family

LGT może mieć spore problemy w ten niedzielny wieczór. AKS gra naprawdę solidnie i rzadko kiedy traci punkty. Spodziewamy się, że nie będą oni kombinować i po prostu przebiją się przez obronę Rodzinki.

P