Godz. 18:00, Boisko A: FC Gwiazda Borki – Internationals K-ce & Club Ju

Chociaż obydwie drużyny zamykają stawkę tabeli, to paradoksalnie ten pojedynek będzie jednym z hitów 8. kolejki. Zawodnicy FC Gwiazdy zmotywowani ostatnim wynikiem, jakim było ich pierwsze zwycięstwo w sezonie będą chcieli kontynuować swoją passę. Tym bardziej że rywal jest w zasięgu ekipy Dawida Zborowskiego. Ale z drugiej strony „Międzynarodowcy” znudzeni porażkami mogą również nieźle namieszać i z chęcią powalczą o swoje debiutowe trzy punkty w 1 lidze.  

Godz. 18:00, Boisko B: Silesia United – AC Bogucice

Od siedmiu kolejek AC Bogucice nie mają sobie równych. Także w tym spotkaniu wyjdą na murawę w roli faworyta. Z kolei gracze Silesii United chcący nieco odskoczyć od czerwonej strefy będą musieli stawić czoła wielkiemu wyzwaniu.

Godz. 19:00, Boisko B: Golden Team – Uwolnić Barabasza

Po ostatniej klęsce z Gwiazdą zawodnicy Uwolnić Barabasza muszą całkowicie się zresetować i do meczu z Golden Teamem podejść z jeszcze większą koncentracją. Rywal niezwykle wymagający o czym świadczy silna pozycja gospodarzy i ich dorobek punktowy.

Godz. 19:00, Boisko C: OldStars Team II – KS Silesia Katowice

Obydwa zespoły w ostatnim tygodniu schodziły z boiska pokonane. W gorszej sytuacji znaleźli się OldStarsi, którzy zostali wręcz zdeklasowani przez AC Bogucice. Natomiast KS Silesia, po niezwykłym comebacku w meczu z Golden Teamem, mimo porażki zdołała postawić się przeciwnikowi i strzelić kilka bramek. Zapowiada się ciekawe i wyrównane spotkanie.

Godz. 19:00, Boisko A: Studencka Moc – Nankatsu

Pierwszy z hitów bieżącej kolejki konfrontujący drużyny z czoła tabeli. W 7. kolejce Studencka Moc bez problemów zgarnęła trzy punkty obnażając braki Internationals K-ce & Club Ju. Zawodnicy Nankatsu za to nie musieli się zbytnio wysilać zgarniając jeszcze w łatwiejszy sposób zwycięstwo i dodatkowe bramki. Przyznany im walkower z rąk KKS Rawy Katowice uplasował ich na czwartej lokacie. Czeka nas zatem widowisko z piekła rodem.

Godz. 20:00, Boisko A: Old Boys Witosa – MKS Balkony

Balkonom przyjdzie się zmierzyć z mistrzami ubiegłego sezonu. Obie ekipy ostatnio zaliczyły wygrane, a różnica punktowa pomiędzy nimi jest praktycznie znikoma. Żadna z drużyn tego meczu nie odpuści, co gwarantuje emocje na wysokim poziomie. Kto wyjdzie z tej potyczki cało, przekonamy się już w niedzielę o godzinie 20:00.

Godz. 20:00, Boisko B: KKS Rawa Katowice – FC WTS

KKS Rawa Katowice jest pierwszą drużyną w tym sezonie, która została ukarana walkowerem podczas 7. kolejki. W związku z tym cały zespół będzie próbował się zrehabilitować i wrócić do katowickiej rywalizacji. Zadanie niebywale trudne, bo na drodze Rawie stanie młodzież z Witosa. Drużyna głodna gry i zwycięstw.

Godz. 21:00, Boisko C: TS RLŚG Katowice – Kreple Ochojec

Niedzielne zmagania zakończy pojedynek TS RLŚG Katowice z Kreplami Ochojec. „Górnicy” to druga ekipa, która oddała swój ostatni mecz walkowerem. I podobnie jak piłkarze Rawy muszą poprawić swoją sytuację punktową. Kreple pogrążeni przez Old Boysów raczej nie będą faworytami w nadchodzącym spotkaniu, a widmo strefy spadkowej zbliża się do nich wielkimi krokami.