2 Liga

17:00, Boisko C:  1FC Katowice vs Scousers

W tym meczu każdy wynik, który nie okaże się wysoka wygraną 1FC będzie sporym zaskoczeniem. Scousers znajdują się na drugim końcu tabeli i jeżeli w tę niedzielę wywalczą chociaż jeden punkt to będzie to ogromne osiągnięcie. 

17:00, Klatka:  MAX Elektro vs Veni Vidi Vici

Mecz bezpośrednich ligowych rywali. MAX Elektro znajduje się obecnie tuż za VVV, jednak szanse obu drużyn na wygranie tego meczu są w miarę  równe. Liczymy na emocjonujące i wyrównane spotkanie.

18:00, Boisko C:  Les BG vs KS Silesia B

Zapowiada się nam naprawdę ekscytujące spotkanie. Obie z tych drużyn doświadczyły już w tym sezonie paru naprawdę gorzkich porażek i mają dosyć nieciekawą sytuację ligową. Trochę lepiej radzi sobie drużyna Silesii, która tym samym jest w tabeli tuż nad Les BG. Niestety dalej jest to obszar, w którym zagraża jej spadek do 3 ligi. Punkty zdobyte w tym meczu mogą być kluczowe w walce o utrzymanie.

18:00, Klatka:  Finimondo vs WKS

WKS kontynuuje swoją passę i nadal radzi sobie o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie. Wybrzeże zajmuje dosyć wysokie miejsce w lidze i o ile w tę niedzielę zagrają tak jak we wcześniejsze to nie powinni mieć większych problemów, by zdobyć pełen pakiet punktów. Z drugiej strony kiedyś w końcu musi nadejść ten zwycięski moment dla zawodników Finimondo.

20:00, Boisko C:  KM Katowice vs Golden Lions

Piłkarze KM po zeszłotygodniowej wygranej walkowerem na pewno są głodni gry. Golden Lions nie powinni być dla nich zbyt wymagającym przeciwnikiem, przez co możemy spodziewać się w tym meczu dużej ilości bramek. 

20:00, Klatka:  FC Under Forest vs Śląskie Laboratoria

Laboratoria po bolesnej porażce z Bemko muszą się przygotować na najgorsze. Celem drużyny Under Forest na tę rundę jest zdobycie 200 bramek w 15 spotkaniach i trzeba im przyznać że cel ten jest jak najbardziej w ich zasięgu. Czy ŚLA ustawią taktykę na popularny autobus? A może spróbują postawić się drużynie z Podlesia?

21:00, Boisko A:  FC Załęże vs Pro Amators

Będzie to mecz dwóch bezpośrednich rywali, z których to FC Załęże wygląda na faworyta. Pro Amators ma w tym sezonie spore problemy, które poskutkowały paroma bolesnymi porażkami a nawet walkowerem. FC Załęże gra za to równo i spokojnie trzyma się wyników raczej poniżej 5 bramek.

21:00, Klatka:  Bemko Katowice vs Crazy Boys 24

Crazy Boys w ostatnim czasie nie radzą sobie najlepiej i przez to zajmują dosyć niskie miejsce w lidze. Bemko robi co może, by brać udział w pogoni za liderem, dzięki czemu znajduje się obecnie na 4 miejscu. Wiele wskazuje na to, że właśnie Bemko powinno wyjść z tego spotkania zwycięsko, lecz nie przekreślamy szans Crazy Boys’ów. 


3 Liga

 

17:00 Boisko A:  Jadymy Chopcy vs FC Kopacze

 3 lidze nadszedł wyczekiwany czas rewanży. Poprzednie spotkanie z Kopaczami, Chopcy wygrali 5:0 i teraz też to oni mają większe szanse na 3 punkty. Z drugiej strony Kopacze znają już rywali, więc może opracowali jakąś skuteczna taktykę, która pozwoli im zawalczyć o zwycięstwo. 


17:00, Boisko B:  Dziki Ligota vs V.I.P. Team K-ce

Dziki na pewno podejdą do tego meczu podwójnie zdeterminowane. Poprzednia gorzka porażka 5:6 to jeden z tych wyników, za które po prostu trzeba się odgryźć.

 

19:00, Klatka:  AKS Górnik Wesoła vs E.T.B Dobre Chłopaki

Oba zespoły zajmują teraz ex aequo z jeszcze dwoma innymi zespołami drugie miejsce przy dorobku 12 punktów. Trzeba przyznać, że jak w 4 drużyny ma się tyle samo punktów to zaczyna robić się już dosyć ciasno i właśnie nadszedł ten czas kiedy trzeba jak najszybciej odskoczyć od rywali.

21:00, Boisko B:  Chelsea Kenzo vs LGT Family

Chelsea, które dopiero co wyskoczyło na fotel lidera na pewno nie chce się z nim jeszcze żegnać. Co to może oznaczać dla LGT Family, ano pewnie kłopoty. Faworyt w tym meczu jest tylko jeden i Rodzinka już zapewne szykuje się na ciężki wieczór. 

P