Godz. 17:00, Boisko A: FC WTS – Studencka Moc

Kolejnych katowickich zmagań ciąg dalszy. W niedzielne popołudnie na początek hit kolejki – zespoły z drugiego i trzeciego miejsca – FC WTS kontra Studencka Moc. Faworyta tego spotkania niezwykle trudno wytypować, bowiem obie ekipy dysponują świetnymi zawodnikami, którzy będą robić wszystko, by zająć fotel wicelidera. Remis byłby wynikiem sprawiedliwym, ale w tym spotkaniu niech wygra najlepszy.

Godz. 17:00, Boisko B: Uwolnić Barabasza – OldStars Team II

„Barabasze” po dwóch porażkach będą w końcu próbowali się odkuć i powalczyć o korzystny wynik. W starciu z OldStarsami nie przyjdzie im to łatwo, ale mogą sprawić niespodziankę. Czy teraz uda im się uwolnić Barabasza?

Godz. 17:00, Rapid Klatka: FC Gwiazda Borki – Golden Team

Tego dnia zaszczytu gry w „rapidowskiej” klatce dostąpią drużyny FC Gwiazdy Borki oraz Golden Teamu. Po wpadce z Internationals K-ce & Club Ju klub Dawida Zborowskiego może przeżywać chwile załamania, tym bardziej że w pojedynku ze „Złotymi” faworytem nie jest. Jakby spojrzeć prawdzie w oczy to Golden Team, zajmujący czwarte miejsce w tabeli, będzie dyktował warunki gry. I jeśli Gwiazda będzie w stanie ugrać choćby jeden punkt, będzie to z pewnością jedna z niespodzianek tej kolejki.

Godz. 18:00, Boisko C: MKS Balkony – TS RLŚG Katowice

W pierwszej lidze o godzinie 18:00 zaplanowany jest jedynie mecz MKS Balkony z TS RLŚG Katowice. Biorąc pod uwagę tabelę to „Górnicy” mają większe szanse na zwycięstwo. Jednakże Paweł Pestka i spółka, po zwycięstwie nad Silesią United i wyrównanym pojedynku z Old Boysami, udowodnili, że są w stanie powalczyć o cenne punkty. Kolejny z hitów tej niedzieli, który zapowiada się niezwykle ciekawie.

Godz. 20:00, Boisko A: AC Bogucice – Old Boys Witosa

Mecz, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Pretendent do tytułu, niepokonani od początku sezonu gracze AC Bogucice zmierzą się z aktualnymi mistrzami KLS, Old Boysami z Witosa. To będzie spotkanie zaciętej walki, gdzie nikt z pewnością nie odstawi nogi, a bramki staną się tylko kwestią czasu. O wyniku zadecyduje cierpliwość, rozsądek i składne budowanie akcji. Czy Bogucice podtrzymają passę zwycięstw? Przekonamy się już w niedzielę o godzinie 20:00.

Godz. 21:00, Rapid C: Nankatsu – Internationals K-ce & Club Ju

Po ciężkich bojach przyszedł czas na rozluźnienie. Nankatsu tego dnia podejmą ostatnich w tabeli „Międzynarodowców”. International K-ce & Club Ju w miniony weekend sensacyjnie pokusili się o zwycięstwo nad FC Gwiazdą, dzięki czemu zdobyli swoje pierwsze trzy punkty w sezonie, nie licząc wcześniejszego remisu. Optymistyczna postawa jest, ale wątpliwe, by z poradzili sobie z zespołem Pawła Krotkiewskiego, który stawia na wysoki atak pozycyjny i szybkie kontry.

Godz. 21:00, Rapid B: Kreple Ochojec – KKS Rawa Katowice

Od siedmiu meczów Kreple Ochojec  nie potrafią znaleźć sposobu, by w końcu cieszyć się z sukcesu w postaci wygranej. W dodatku sromotne porażki w ostatnich kolejkach pokazują, że zespół nie jest dość szczelny i KKS Rawa może ten szczegół wykorzystać. Dlatego Katowiczanie są murowanym faworytem tego spotkania, chyba że wiatr zawieje w żagle Krepli z Ochojca.

Godz. 21:00, Rapid A: KS Silesia Katowice – Silesia United

Derby Silesii mogą być interesującym wydarzeniem, w którym z pewnością zobaczymy  nieustępliwość na każdym metrze boiska. Drużyny dzieli jedynie punkt różnicy. Ponadto obie prezentują szybką piłkę, co może świadczyć tylko o tym, że na koniec dnia obejrzymy mecz żywy i z pewnością obsypany kilkoma golami.
P