2 LIGA

17:00, Boisko C:  Veni Vidi Vici vs 1FC Katowice

VVV po bolesnej porażce z MAX Elektro ma stosunkowo małe szanse na pokonanie 1FC, które znajduje się na trzecim miejscu w tabeli i jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. O ile 1FC się za bardzo nie rozluźni to powinno kontrolować cały mecz.  

18:00, Boisko A:  Golden Lions vs FC Załęże

Pojedynek 7 z 11 miejscem. Spodziewamy się raczej pewnej wygranej Załęża, chociaż Golden Lions ostatnio wyjawiło, że chcieliby być wyżej w ligowej tabeli, więc może może…   

18:00, Klatka:  Crazy Boys 24 vs Śląskie Laboratoria Analityczne

Oba zespoły mają w sobie potencjał i głód wyższego miejsca. Obecnie do szczęścia brakuje im tylko punktów, o które w tę niedzielę trzeba będzie powalczyć.  

19:00, Boisko A:  WKS vs MAX Elektro Team

Młodziutki zespół WKSu zmierzy się z doświadczonymi Elektrykami. Obie drużyny radzą sobie póki co naprawdę nieźle, przez co ciężko jest nam wyłonić faworyta.   

19:00, Boisko B:  FC Under Forest vs Les BG

Les przez ostatnie parę meczy trochę poprawiło swoje statystyki tracąc z meczu na mecz coraz mniej bramek. Z drugiej strony Foreści nie tracą tempa i bardzo możliwe, że ten mecz będzie wyglądał niczym wyścig z Bemko, o to kto strzeli Francuzom więcej bramek.  

19:00, Klatka:  KS Silesia B vs Finimondo

Finimondo nadal walczy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Silesia ma znacznie lepszą sytuację, ponieważ ta sztuka udała im się już dwa razy. Na papierze przeważa Silesia, jednak coś nam mówi, że Finimondo pokaże w tę niedzielę na co ich stać.   

20:00, Boisko C:  Scousers vs KM Katowice

KM już chyba zdążył zapomnieć co to w ogóle jest przegrana. Widowiskowa seria 8 meczy bez porażki nie zwiastuje dobrze dla przyszłego niedzielnego wieczoru Scousersow…   

20:00, Klatka:  Pro Amators vs Bemko Katowice

Pro Amators na pewno nie może swoich ostatnich meczy nazwać udanymi. W czasie gdy Bemko wygrywało raz za razem Amatorzy obserwowali u siebie wyniki wprost przeciwne. Podsumowując faworyt tego meczu może być tylko jeden.  

3 LIGA

18:00, Boisko B:  E.T.B. Dobre Chłopaki vs Chelsea Kenzo

Przed państwem hit tej kolejki. Dwie najskuteczniejsze drużyny trzeciej ligi zmierzą się ze sobą już o 18. Poprzednim razem górą byli zawodnicy Chelsea Kenzo i to właśnie oni będą faworytami w tym spotkaniu.   

19:00, Boisko C:  V.I.P. Team Katowice vs FC Kopacze

Ostatni mecz tych zespołów VIPowie wygrali 3:0. Fakt, że poprzedni mecz przebiegał dosyć wyrównanie w połączeniu z obecnymi brakami kadrowymi  V.I.P. Teamu daje niezłą okazję dla Kopaczy na zgarnięcie 3 punktów.  

20:00, Boisko B:  LGT Family vs Dziki Ligota

Przed nami drugie w tym sezonie derby Ligoty. Poprzednim razem mogliśmy podziwiać bardzo wyrównany mecz, zakończony zwycięstwem Dzików 3:2. LGT Family na pewno będzie chciała się zrewanżować i tym samym zgarnąć już tak długo oczekiwane pierwsze ligowe punkty.  

21:00, Klatka:  Jadymy Chopcy vs AKS Górnik Wesoła

Ciężko jest nam wskazać tutaj faworyta. Poprzedni mecz tych zespołów zdecydowanie wygrali Górnicy strzelając swoim rywalom, aż 16 bramek, lecz w późniejszych meczach Chopcom szło już lepiej i pomimo tak drastycznej bezpośredniej porażki to oni znajdują się obecnie minimalnie wyżej w tabeli.   
P